БРАВО - ШИЛЕГОВ: РЕКОНСТРУИРАВМЕ 40 УЛИЦИ ВО СКОПЈЕ, ПОСТАВИВМЕ 55 КИЛОМЕТРИ НОВ АСФАЛТ!
БРАВО - ШИЛЕГОВ: РЕКОНСТРУИРАВМЕ 40 УЛИЦИ ВО СКОПЈЕ, ПОСТАВИВМЕ 55 КИЛОМЕТРИ НОВ АСФАЛТ!
КУМАНОВСКИТЕ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИ ГО ЧИСТЕА КУМАНОВО СО ИДНИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ
КУМАНОВСКИТЕ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИ ГО ЧИСТЕА КУМАНОВО СО ИДНИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ
СПАСОВСКИ ОД КУМАНОВО: Да се извиниме на граѓаните затоа што имавме неспособен градоначалник
СПАСОВСКИ ОД КУМАНОВО: Да се извиниме на граѓаните затоа што имавме неспособен градоначалник
МАКСО ВЕЌЕ ПОЧНА ДА ПЛАЧЕ, ПОЧНА ДА СЕ ПРАВДА ЗА ПОРАЗОТ КОЈ ГО ЧЕКА ВО КУМАНОВО
МАКСО ВЕЌЕ ПОЧНА ДА ПЛАЧЕ, ПОЧНА ДА СЕ ПРАВДА ЗА ПОРАЗОТ КОЈ ГО ЧЕКА ВО КУМАНОВО
СПАСОВСКИ: Полно ми е срцето и душата што сме заедно во Средорек, каде што СДСМ никогаш не губел, така и овие избори ја праќаме заедно пораката - во Куманово СДСМ победува!
СПАСОВСКИ: Полно ми е срцето и душата што сме заедно во Средорек, каде што СДСМ никогаш не губел, така и овие избори ја праќаме заедно пораката - во Куманово СДСМ победува!
(ВИДЕО) Заев, Шекеринска и Ковачевски: НАТО пазарот со годишна вредност од 5 милијарди евра стана достапен за македонските компании
(ВИДЕО) Заев, Шекеринска и Ковачевски: НАТО пазарот со годишна вредност од 5 милијарди евра стана достапен за македонските компании
(ВИДЕО) НАУМОСКИ: Ѓорче Петров има тим кој сработи 80% од програмата. Резултатите се видливи а можностите за уште поголем напредок се пред нас
(ВИДЕО) НАУМОСКИ: Ѓорче Петров има тим кој сработи 80% од програмата. Резултатите се видливи а можностите за уште поголем напредок се пред нас
Абдурахмани: „Везешари“ веќе продава јајца во НАТО, ги охрабрувам македонските компании да ја искористат оваа можност, да работиме да ги исполниме условите
Абдурахмани: „Везешари“ веќе продава јајца во НАТО, ги охрабрувам македонските компании да ја искористат оваа можност, да работиме да ги исполниме условите

БОМБА НА НОВИНАРОТ ВАСКО МАГЛЕШОВ: Нашите судии наместо да судат брзо и праведно, тие цело време тактизираат и чекаат да видат дали ќе дојде до промена на власта

– Има судски процеси кои се влечат уште од 2013-та, нашите судии наместо да судат брзо и праведно, тие тактизираат и чекаат да видат дали ќе дојде до политичка промена па како тоа ќе им се одрази врз кариерата, правдата е на последно место во умот на нашите судии и обвинители, само мислат на својата фотеља!

Новинарот Васко Маглешов на Тв 24 во дебата со министерот Бојан Маричиќ.

loading...

AnimeHeaven: Puss-in-Boots: Travels Around the World in 80 Days (Dub) anime episode Full online free at https://animeheaven.pro bleach anime heaven

Website https://animekisa.in: Watch Mahou Shoujo Lalabel: Umi ga Yobu Natsuyasumi animekisa Episode Full watch anime online

Website https://kissanime.mx: Watch Racing Into The Night kissanime Episode Full a silent voice kissanime

Website https://animebee.to: Watch Saber Marionette J to X animebee Episode 26 stream anime online

Cults3d: https://cults3d.com/en/users/kissanimemx

Pokerinside: http://www.pokerinside.com/profiles/view/435091