СЕ РАСПАДНА КОАЛИЦИЈАТА ВМРО ДПМНЕ СО АЛИЈАНСА И АЛТЕРНАТИВА - Гаши: “ВМРО се националисти и не би правел коалиција со нив
СЕ РАСПАДНА КОАЛИЦИЈАТА ВМРО ДПМНЕ СО АЛИЈАНСА И АЛТЕРНАТИВА - Гаши: “ВМРО се националисти и не би правел коалиција со нив
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРЕСВРТ ВО ВТОРИОТ КРУГ, ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ И ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СДСМ
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРЕСВРТ ВО ВТОРИОТ КРУГ, ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ И ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СДСМ
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА

БОМБА НА ОРДАНОВСКИ: ДОБРО Е ШТО НИЕ НЕ СМЕ ТЕМА ВО ОВАЛНАТА СОБА ВО БЕЛАТА КУЌА, ТИЕ ВРЕМИЊА ЗАВРШИЈА ВО НАШИОТ ВЛЕЗ ВО НАТО, НАШИТЕ ПРОБЛЕМИ ПОНАТАМУ ЌЕ БИДАТ БАНАЛНИ И СМЕШНИ КАКО ОВОЈ СО БУГАРИЈА

– Сите велат САД ќе се вмешале во преговорите со Бугарија, јас не мислам така затоа што САД се вмешуваат кога се загрозени нивните витални интереси, значи кога некоја земја е во опасност да биде загрозена воено, безбедносно, да се распадне итн, ние одамна ги завршивме таквите драматики, со влезот во НАТО нашите проблеми стануваат банални и смешни и небитни за да ни се посвети време во овалната соба во Белата Куќа или пак во која било сериозна канцеларија во Стејт Департментот, си имаат они други поважни проблеми.

Сашо Ордановски на Канал 5.

loading...

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

TO BE HERO Episode 12

Website https://kissanime.mx: Watch Typhoon Noruda kissanime Episode Full darling in the franxx kissanime

Website https://animefreak.ws: Watch Darker than Black: Kuro no Keiyakusha Gaiden (Dub) animefreak Episode 4 kiss anime freak

Wordlab: https://www.wordlab.com/forums/users/kissanimemx/

Pantip: https://pantip.com/profile/6537969#topics