PLUTO’S DOUBTS - OPENING ACT НА PLACEBO ВО СКОПЈЕ, 16 ЈУЛИ 2022, СТАДИОН НА АРМ!
PLUTO’S DOUBTS - OPENING ACT НА PLACEBO ВО СКОПЈЕ, 16 ЈУЛИ 2022, СТАДИОН НА АРМ!
ВЕЧЕРВА КОНЦЕРТ НА КАРОЛИНА “АЈДЕ ДА ЛЕТАМЕ - GREATEST HITS”
ВЕЧЕРВА КОНЦЕРТ НА КАРОЛИНА “АЈДЕ ДА ЛЕТАМЕ - GREATEST HITS”
WHITESNAKE И DAVID COVERDALE - ЈАВААТ НИЗ СВЕТОТ ЗА ПОСЛЕДЕН ПАТ! Голем open air -12 јули-Стадион на АРМ -Скопје-20 часот!
WHITESNAKE И DAVID COVERDALE - ЈАВААТ НИЗ СВЕТОТ ЗА ПОСЛЕДЕН ПАТ! Голем open air -12 јули-Стадион на АРМ -Скопје-20 часот!
ПОСЛЕ НЕЗАБОРАВНИОТ СПЕКТАКЛ НА СТАДИОНОТ НА АРМ ВО СКОПЈЕ, ОМИЛЕНИТЕ СТАРОМААЛЦИ СЕ СЕЛАТ ВО ОХРИД, НА ИЛИНДЕН, ЗА ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!
ПОСЛЕ НЕЗАБОРАВНИОТ СПЕКТАКЛ НА СТАДИОНОТ НА АРМ ВО СКОПЈЕ, ОМИЛЕНИТЕ СТАРОМААЛЦИ СЕ СЕЛАТ ВО ОХРИД, НА ИЛИНДЕН, ЗА ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!
THIEVERY CORPORATION НА БИС ВО СКОПЈЕ! 03-ти јули, Стадион на АРМ
THIEVERY CORPORATION НА БИС ВО СКОПЈЕ! 03-ти јули, Стадион на АРМ
Ковачевски на средба со коалициските партнери за францускиот предлог
Ковачевски на средба со коалициските партнери за францускиот предлог
РОКАДА ВО БУГАРСКАТА ВЛАДА: НАМЕСТО ПЕТКОВ, АСЕН ВАСИЛЕВ ЌЕ БИДЕ НОВ ПРЕМИЕР, ПЕТКОВ ЌЕ БИДЕ МИНИСТЕР ЗА ФИНАНСИИ
РОКАДА ВО БУГАРСКАТА ВЛАДА: НАМЕСТО ПЕТКОВ, АСЕН ВАСИЛЕВ ЌЕ БИДЕ НОВ ПРЕМИЕР, ПЕТКОВ ЌЕ БИДЕ МИНИСТЕР ЗА ФИНАНСИИ
Борисов: Да го финализираме францускиот предлог за Северна Македонија
Борисов: Да го финализираме францускиот предлог за Северна Македонија

БОМБА НА ПЕНДАРОВСКИ: БИДЕЈЌИ СМЕ ЧЛЕНКА НА НАТО, ЦИА НЕ ИЗВЕСТИ УШТЕ НА 5-ТИ НОЕМВРИ ДЕКА РУСИЈА ЌЕ ЈА НАПАДНЕ УКРАИНА, ИМАВМЕ 3 МЕСЕЦИ ТАЈНО БЕЗ ДА ЗНАЕ ЈАВНОСТА ДА ГИ НАПОЛНИМЕ ДРЖАВНИТЕ РЕЗЕРВИ

– ЦИА не извести уште на 5-ти ноември лани дека Русуја ќе ја нападне Украина дури го погодина и датумот, тогаш премиер беше Заев и ние тајно без да правиме паника имавме 3 месеци време да ги наполниме државните резерви со се што треба значи нафта жито зејтин лекови итн итн се што е предвидено во такви кризи, АРМ се спреми со набавка на се што е потребно за функционирање на армијата се мобилизираше дополнителен персонал, известени беа сите институции, се одржаа многу совети на безбедност за кои јавноста не знаеше но ние работевме напорно за сега војната да не ја уништи економијата и дневното функционирање на државата. Ете тоа се бенефитите на тоа да сме членка на НАТО, наместо да гледаме ЦНН и да дознаеме вечерта дека Русија ја нападна Украина ние знаевме 3 месеци претходно.

Претседателот Пендаровски на Телма во интервју во Топ Тема.

loading...

go88 e-world go88 ol IOS mới nhất - Cổng Game Bài Đổi Thưởng GO88 Club

sunwin khóa nick