(ВИДЕО) МАКЕДОНСКИОТ ЏИМИ ХАФА - ЛИДЕРОТ НА УПОЗ ПЕЦО ГРУЈОСКИ ИЗБЕГА ОД НОВИНАРСКИТЕ ПРАШАЊА, ДЕНЕСКА СЕ ОЧЕКУВА УПАД НА ФИНАНСОВА ПОЛИЦИЈА ВО УПОЗ!
(ВИДЕО) МАКЕДОНСКИОТ ЏИМИ ХАФА - ЛИДЕРОТ НА УПОЗ ПЕЦО ГРУЈОСКИ ИЗБЕГА ОД НОВИНАРСКИТЕ ПРАШАЊА, ДЕНЕСКА СЕ ОЧЕКУВА УПАД НА ФИНАНСОВА ПОЛИЦИЈА ВО УПОЗ!
ИТАЛИЈАНСКАТА МИНИСТЕРКА ЗА ВНАТРЕШНИ РАБОТИ, ЛУЧАНА ЛАМОРЏЕЗЕ ПРЕЧЕКАНА СО ПОЧЕСНА ГАРДА И БУКЕТ ЦВЕЌЕ
ИТАЛИЈАНСКАТА МИНИСТЕРКА ЗА ВНАТРЕШНИ РАБОТИ, ЛУЧАНА ЛАМОРЏЕЗЕ ПРЕЧЕКАНА СО ПОЧЕСНА ГАРДА И БУКЕТ ЦВЕЌЕ
(ВИДЕО) ИНЦИДЕНТ ВО УПОЗ ПРИ ИЗБОРОТ НА НОВ ПРЕТСЕДАТЕЛ: ГЕНЕРАЛНИОТ СЕКРЕТАР ТРПЕ ДЕАНОВСКИ СО ЛАКТ ВО РЕБРА ГО СПРЕЧИ САШЕ ПОЛИТИКО ДА МУ ПОСТАВИ ПРАШАЊЕ НА ПЕЦО ГРУЈОВСКИ
(ВИДЕО) ИНЦИДЕНТ ВО УПОЗ ПРИ ИЗБОРОТ НА НОВ ПРЕТСЕДАТЕЛ: ГЕНЕРАЛНИОТ СЕКРЕТАР ТРПЕ ДЕАНОВСКИ СО ЛАКТ ВО РЕБРА ГО СПРЕЧИ САШЕ ПОЛИТИКО ДА МУ ПОСТАВИ ПРАШАЊЕ НА ПЕЦО ГРУЈОВСКИ
Автомобил на годината за 2022: новиот PEUGEOT 308 - финалист
Автомобил на годината за 2022: новиот PEUGEOT 308 - финалист
ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени

БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!

На денешната прес конференција во седиштето на СДСМ Славјанка Петровска, пратеничка на СДСМ рече дека кандидатката за градоначалник на Град Скопје од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Данела Арсовска лаже.

Петровска рече дека покрај Данела, бугарско државјанство има и нејзиното семејство.

Таа рече дека бугарска лична карта има и нејзиниот сопруг Ангел Арсовски, сопруг на Арсовска, кој исто така има бугарска лична карта, издадена на 3 април 2017 година и се уште е важечка.

-Госпоѓо Арсовска со лаги ја започнавте, кандидатурата, со лаги ја започнавте кампањата. Не сте независна, ѝ порача Петровска на Арсовска.

loading...

Persona 4 the Animation: Mr. Experiment Shorts Episode 5

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

Website https://animeflv.uk: Watch White Fang animeflv Episode Full kissanime

AnimeHeaven: Boku no Imouto wa "Osaka Okan": Uchi no Onii-chan wa Tokyo Rule anime episode Full online free at https://animeheaven.pro animeheaven bna

AnimeTV: Let's Go to the Jungle! anime episode 3 online free at https://animetv.cc anime tv anime tv