ШИЛЕГОВ: ДРИСЛА ПОВЕЌЕ НЕ ГО ТРУЕ СКОПЈЕ, ИНВЕСТИРАВМЕ ВО ЗДРАВЈЕТО НА ГРАЃАНИТЕ!
ШИЛЕГОВ: ДРИСЛА ПОВЕЌЕ НЕ ГО ТРУЕ СКОПЈЕ, ИНВЕСТИРАВМЕ ВО ЗДРАВЈЕТО НА ГРАЃАНИТЕ!
ДИКТАТОРОТ РАЗГОЛЕН ВО СУДНИЦА: ЕДНИОТ СТАН НА БИХАЌКА ГО ПЛАТИ ГРУЕВСКИ, АМА НЕ САКАШЕ ДА БИДЕ НА НЕГОВО ИМЕ, А ДРУГИОТ ГО ПЛАТИВ ЈАС, СВЕДОЧЕШЕ БИЗНИСМЕНОТ АЛЕК ТЕРАНОВА
ДИКТАТОРОТ РАЗГОЛЕН ВО СУДНИЦА: ЕДНИОТ СТАН НА БИХАЌКА ГО ПЛАТИ ГРУЕВСКИ, АМА НЕ САКАШЕ ДА БИДЕ НА НЕГОВО ИМЕ, А ДРУГИОТ ГО ПЛАТИВ ЈАС, СВЕДОЧЕШЕ БИЗНИСМЕНОТ АЛЕК ТЕРАНОВА
„Алкалоид“ со инвестиции во износ од над 850 милиони денари, со 178 нови вработувања во земјава и со раст на консолидираниот профит од 17 отсто во периодот јануари – септември 2021 г.
„Алкалоид“ со инвестиции во износ од над 850 милиони денари, со 178 нови вработувања во земјава и со раст на консолидираниот профит од 17 отсто во периодот јануари – септември 2021 г.
СЕ РАСПАДНА КОАЛИЦИЈАТА ВМРО ДПМНЕ СО АЛИЈАНСА И АЛТЕРНАТИВА - Гаши: “ВМРО се националисти и не би правел коалиција со нив
СЕ РАСПАДНА КОАЛИЦИЈАТА ВМРО ДПМНЕ СО АЛИЈАНСА И АЛТЕРНАТИВА - Гаши: “ВМРО се националисти и не би правел коалиција со нив
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРЕСВРТ ВО ВТОРИОТ КРУГ, ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ И ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СДСМ
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРЕСВРТ ВО ВТОРИОТ КРУГ, ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ И ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СДСМ
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски

БОМБА НА ПЛУСИНФО – ПРОПАДНАА ШПЕКУЛАЦИИТЕ ЗА НЕГОВО ОЦРНУВАЊЕ СО НЕКАКВИ АФЕРИ РЕКЕТ 3: Мухамед Зеќири е новиот генерален секретар на Владата

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————

Поранешниот пратеник и актуелен потпретседател на СДСМ Мухамед Зеќири е избран за генерален секретар во Владата.

Ова за Плусинфо го потврдија од владината прес-служба. Зеќири е избран на местото на досегашниот генерален секретар на Владата Драги Рашковски.

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

———————————————————————————————————————————————————

Инаку овој период разни кујни блиски до ВМРО ДПМНЕ пробуваа да го оцрнат Зекири со разни шпекулации за негова вмешаност во нова афера рекет 3, со ова се потврдува дека нема ништо од тоа и Заев го наградува својот најблисок соработник во СДСМ поради кој СДСМ два пати е на власт иако изгуби кај македонските гласачи, но освои над 50 000 Албански гласови во средини каде Мухамед Зекири ужива огромна популарност како познат новинар, голем критичар на ДУИ но и голем Албанец и муслиман.

loading...

AnimeBee | Watch Anime Online | English Sub & Dub Anime Free

Website https://animeflv.uk: Watch Piano no Mori (TV) 2nd Season (Dub) animeflv Episode 12 animeflv

Watch 663114 Episode Full

AnimeFreak: Lime-iro Senkitan anime episode 13 online free at https://animefreak.ws anime freak tv

Themehorse: https://www.themehorse.com/support-forum/users/animeflixnl/

Sites google: https://sites.google.com/view/animeflix-official/home