(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!

БОМБА НА ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ: ЈАС ЌЕ ЈА РИЗИКУВАМ МОЈАТА ПОЛИТИЧКА КАРИЕРА, НО НИКОГАШ НЕМА ДА ГО РИЗИКУВАМ ОНА ШТО Е СВЕТО ЗА НАРОДОТ, ИДЕНТИТЕТОТ, ЈАЗИКОТ И ЕУ ПЕРСПЕКТИВАТА

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

———————————————————————————————————————————————————

– Едно се моите интервјуа во кои отворам врати и ја ризикувам мојата политичка кариера, но друго е да се ризикува светото на народот преку договори кои го нарушуваат идентитето, јазикот или пак ЕУ перспективата, затоа народот да биде спокоен, нема да ја поминеме границата, но мислам дека сепак договор е можен.

Премиерот Заев во емисијата СТАДИОН во Радио Канал 77.

loading...

Website https://animefreak.ws: Watch With You: Mitsumeteitai animefreak Episode 2 animefreaks anime

ERASED (https://gogoanime.be/m/oYp) Episode 12

WCOStream - Watch anime online, English dub anime

Muteki Koujin Daitarn 3 (https://4anime.biz/m/Lgrq) Episode 40

Openstreetmap: https://www.openstreetmap.org/user/animefreakws

Amara: https://amara.org/en/profiles/profile/MM8y1E1zq4yjiQ5AjWLyDDsnFmigyiE8EeaLUoiJRfk/