Заев: Слободоумните знаат да одржат лекција, но знаат кога му се потребни на својот град
Заев: Слободоумните знаат да одржат лекција, но знаат кога му се потребни на својот град
Шилегов: Само обединето Скопје може да продолжи напред
Шилегов: Само обединето Скопје може да продолжи напред
Заев: Најавувам вечерва – давам јасна насока и директива, во сите општински организации, кај сите наши градоначалници, сите министри и директори – GAME CHANGE, ни треба систем другари!
Заев: Најавувам вечерва – давам јасна насока и директива, во сите општински организации, кај сите наши градоначалници, сите министри и директори – GAME CHANGE, ни треба систем другари!
Заев: Oд 1 јануари просечната плата ќе биде 500 евра, а минималната 300 евра
Заев: Oд 1 јануари просечната плата ќе биде 500 евра, а минималната 300 евра
БРАВО - СТРУЈАТА НЕМА ДА ПОСКАПИ ПО ИЗБОРИТЕ НИ ЗА ГРАЃАНИТЕ, НИ ЗА ГОЛЕМИТЕ ПОТРОШУВАЧИ, А НЕМА ДА ИМА НИ РЕСТРИКЦИИ, ОД ВЛАДАТА УВЕРУВААТ ДЕКА ИМААТ И ПЛАН Б
БРАВО - СТРУЈАТА НЕМА ДА ПОСКАПИ ПО ИЗБОРИТЕ НИ ЗА ГРАЃАНИТЕ, НИ ЗА ГОЛЕМИТЕ ПОТРОШУВАЧИ, А НЕМА ДА ИМА НИ РЕСТРИКЦИИ, ОД ВЛАДАТА УВЕРУВААТ ДЕКА ИМААТ И ПЛАН Б
СДСМ СКОПЈЕ ПРОТИВ АРСОВСКА: ЗАГАДУВАЊЕТО НА ВОЗДУХОТ НЕ Е НАМАЛЕНО ЗАРАДИ ВЕТРОТ, ТУКУ ЗАРАДИ МЕРКИТЕ НА ГРАДОТ
СДСМ СКОПЈЕ ПРОТИВ АРСОВСКА: ЗАГАДУВАЊЕТО НА ВОЗДУХОТ НЕ Е НАМАЛЕНО ЗАРАДИ ВЕТРОТ, ТУКУ ЗАРАДИ МЕРКИТЕ НА ГРАДОТ
МИЦКО Е СКАРАН СО ЗДРАВАТА ЛОГИКА: ПОВИКУВА ДА НЕ И СЕ ЛУТИМЕ НА БУГАРИЈА ШТО НЕ УЦЕНУВА, ТУКУ ДА МУ СЕ ЛУТИМЕ НА ЗАЕВ ШТО НЕ ПОПУШТА?!?!
МИЦКО Е СКАРАН СО ЗДРАВАТА ЛОГИКА: ПОВИКУВА ДА НЕ И СЕ ЛУТИМЕ НА БУГАРИЈА ШТО НЕ УЦЕНУВА, ТУКУ ДА МУ СЕ ЛУТИМЕ НА ЗАЕВ ШТО НЕ ПОПУШТА?!?!
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ОТВОРЕНАТА КУЛТУРНА СЦЕНА ВО ГРАДСКИОТ ПАРК ЌЕ БИДЕ НОВАТА ГОРДОСТ НА СКОПЈЕ
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ОТВОРЕНАТА КУЛТУРНА СЦЕНА ВО ГРАДСКИОТ ПАРК ЌЕ БИДЕ НОВАТА ГОРДОСТ НА СКОПЈЕ

БОМБА НА ШЕФОТ НА ЕСМ, КОВАЧЕВСКИ: ЕСМ ЌЕ ПОНУДИ ИСТА ЦЕНА НА СТРУЈАТА НА ЕВН ЗА 2021-ВА, СО ТОА ОЧЕКУВАМЕ РКЕ ДА НЕ ЈА ЗГОЛЕМУВА ЦЕНАТА НА СТРУЈАТА ЗА 2021-ВА, ЗАТОА ШТО Е КРИЗНА ГОДИНА И ГРАЃАНИТЕ И ФИРМИТЕ СЕ ВО ЛОША ФИНАНСИСКА СИТУАЦИЈА

– Иако е сушна година и отежнато е производството на струја на ЕСМ, ние иако ќе купиме 10 милиона евра струја од надвор сепак нема да ја покачиме цената на струјата кон ЕВН со тоа се надеваме дека РКЕ нема да ја покачи цената на струјата во 2021-ва затоа што е кризна година и народот и економијата се во финансиска криза.

Линк до видеото од интервјуто на Ковачевски за Алсат М, овде.

loading...

AnimeHeaven: Onegai My Melody Sukkiri♪ anime episode 6 online free at https://animeheaven.pro animeheaven hunter x hunter

Website https://animeflix.nl: Watch My Hero Academia 2 (Dub) animeflix Episode 25 animeflix sword art online

AnimeFreak: Thumbelina: A Magical Story (Dub) anime episode Full online free at https://animefreak.ws anime freaks website

Website https://animebee.to: Watch Skate-Leading Stars animebee Episode 12 watch anime dub

About: https://about.me/gogoanimelol

Bonanza: https://www.bonanza.com/users/49369446/profile