(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава

БОМБА НА ШЕФОТ НА ЕСМ, КОВАЧЕВСКИ: ЕСМ ЌЕ ПОНУДИ ИСТА ЦЕНА НА СТРУЈАТА НА ЕВН ЗА 2021-ВА, СО ТОА ОЧЕКУВАМЕ РКЕ ДА НЕ ЈА ЗГОЛЕМУВА ЦЕНАТА НА СТРУЈАТА ЗА 2021-ВА, ЗАТОА ШТО Е КРИЗНА ГОДИНА И ГРАЃАНИТЕ И ФИРМИТЕ СЕ ВО ЛОША ФИНАНСИСКА СИТУАЦИЈА

– Иако е сушна година и отежнато е производството на струја на ЕСМ, ние иако ќе купиме 10 милиона евра струја од надвор сепак нема да ја покачиме цената на струјата кон ЕВН со тоа се надеваме дека РКЕ нема да ја покачи цената на струјата во 2021-ва затоа што е кризна година и народот и економијата се во финансиска криза.

Линк до видеото од интервјуто на Ковачевски за Алсат М, овде.

loading...

AnimeHeaven anime sites: SK8 the Infinity (Dub) (https://animeheaven.pro/m/Y6ej) Episode 8

AnimeDao haikyuu animedao: That Time I Got Reincarnated as a Slime Episode 24