Јотова: Бугарија е под силен европски притисок да се откаже од ветото кон Македонија
Јотова: Бугарија е под силен европски притисок да се откаже од ветото кон Македонија
БРАВО - Филипче: Пристигнаа 110.612 вакцини на „Фајзер“ купени преку КОВАКС
БРАВО - Филипче: Пристигнаа 110.612 вакцини на „Фајзер“ купени преку КОВАКС
ЗЕМАЛА ПО 200Е ПОТКУП ЗА ОПЕРАЦИЈА: МВР приведе лекарка во Куманово под сомнение за поткуп, во возилото ѝ најде 98 000 денари
ЗЕМАЛА ПО 200Е ПОТКУП ЗА ОПЕРАЦИЈА: МВР приведе лекарка во Куманово под сомнение за поткуп, во возилото ѝ најде 98 000 денари
(ВИДЕО) ТЕМЕЛКОВСКИ: Со поддршка од Владата и други донатори обезбедивме грантови за повеќе од 40 проекти!
(ВИДЕО) ТЕМЕЛКОВСКИ: Со поддршка од Владата и други донатори обезбедивме грантови за повеќе од 40 проекти!
ПАНИКА - ВМРОВЦИТЕ И МАФИЈАТА СЕ ДО СМРТ ИСПЛАШЕНИ: Ќе се конфискува имотот од над 30 илјади евра чие потекло нема да може да се докаже!
ПАНИКА - ВМРОВЦИТЕ И МАФИЈАТА СЕ ДО СМРТ ИСПЛАШЕНИ: Ќе се конфискува имотот од над 30 илјади евра чие потекло нема да може да се докаже!
БРАВО ЗАЕВ, ПОРОДОЛЖИ ТАКА, НАРОДОТ ЌЕ ТЕ НАГРАДИ НА ИЗБОРИ!
БРАВО ЗАЕВ, ПОРОДОЛЖИ ТАКА, НАРОДОТ ЌЕ ТЕ НАГРАДИ НА ИЗБОРИ!
ТЕМЕЛКОВСКИ: Грижата и поткрепата на родовата еднаквост е застапена во активностите на Кисела Вода
ТЕМЕЛКОВСКИ: Грижата и поткрепата на родовата еднаквост е застапена во активностите на Кисела Вода
СТРАТЕГИЈАТА СО АКЦИСКИ ПЛАН ЗА РАЗВОЈ НА КУЛТУРАTA НА ГРАД СКОПЈЕ ЗА ПЕРИОДОТ 2021 – 2030 ГОДИНА
СТРАТЕГИЈАТА СО АКЦИСКИ ПЛАН ЗА РАЗВОЈ НА КУЛТУРАTA НА ГРАД СКОПЈЕ ЗА ПЕРИОДОТ 2021 – 2030 ГОДИНА

БОМБА НА ШЕЌЕРИНСКА: ГО НАМАЛИВМЕ БРОЈОТ НА ВРАБОТЕНИ ВО АРМИЈАТА ЗА 150 ЛИЦА, ИМАШЕ ГРАДОВИ ВО ЗЕМЈАВА КАДЕ ИМАШЕ И ДО 17 ВОЕНИ ЛИЦА ЗАДОЛЖЕНИ ЗА РЕГРУТАЦИЈА А ИМАВМЕ САМО 2-ЦА РЕГРУТИ ГОДИШНО!

– Овие минати 15 години бројот на вработени во АРМ растел безмилосно и беспотребно, наследивме ситуација во некои градови да има до 17 армиски лица за регрутација а годишно да има по 2-ца регрути. Тоа овој период го сменивме, пративме во пензија над 150 луѓе а тие места не ги пополнивме со нови вработувања.

Министерката за одбрана Радмила Шеќеринска на денешниот прес.

loading...

Website https://animebee.to: Watch Project A-Ko 2: Daitokuji Zaibatsu no Inbou animebee Episode Full online anime

GoGoAnime: World's End anime episode Full online free at https://gogoanime.be gleipnir gogoanime

RIN-NE (https://animeheaven.pro/m/Pa3) Episode 25

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

Wantedly: https://www.wantedly.com/id/animeflixnl

Gogoanimebe peatix: https://gogoanimebe.peatix.com/