ЕКС МИНИСТЕРОТ АКСЕЛ АХМЕДОВСКИ БАРА ОД МАКЕДОНСКИОТ ТОЛКОВЕН РЕЧНИК ДА СЕ ТРГНАТ НАВРЕДЛИВИТЕ ЗБОРОВИ ЗА РОМИТЕ
ЕКС МИНИСТЕРОТ АКСЕЛ АХМЕДОВСКИ БАРА ОД МАКЕДОНСКИОТ ТОЛКОВЕН РЕЧНИК ДА СЕ ТРГНАТ НАВРЕДЛИВИТЕ ЗБОРОВИ ЗА РОМИТЕ
Заев: Коалиции за локалните избори ќе дефинираме во септември, повикувам на соработка
Заев: Коалиции за локалните избори ќе дефинираме во септември, повикувам на соработка
Филипче: Вакцините од типот на „Синофарм“ полесно се адаптираат за нови соеви на вирусот
Филипче: Вакцините од типот на „Синофарм“ полесно се адаптираат за нови соеви на вирусот
(ВИДЕО) О ГОСПОДЕ БОЖЕ КОЛКУ СЕ ЛУДИ: ДОКТОР ВЕЛО МАРКОВСКИ ИСПЕА ПЕСНА ЗА ОСУДЕНИТЕ УБИЈЦИ И НАСИЛНИЦИ ОД 27-МИ АПРИЛ!
(ВИДЕО) О ГОСПОДЕ БОЖЕ КОЛКУ СЕ ЛУДИ: ДОКТОР ВЕЛО МАРКОВСКИ ИСПЕА ПЕСНА ЗА ОСУДЕНИТЕ УБИЈЦИ И НАСИЛНИЦИ ОД 27-МИ АПРИЛ!
(ВИДЕО) Градоначалникот Богдановиќ најави голема летна градежна офанзива со реконструкции на 14 улици на територија на Општина Центар
(ВИДЕО) Градоначалникот Богдановиќ најави голема летна градежна офанзива со реконструкции на 14 улици на територија на Општина Центар
Светска банка: Следната година македонската економија ќе се врати на ниво како пред пандемијата
Светска банка: Следната година македонската економија ќе се врати на ниво како пред пандемијата
ВМРОВЦИТЕ НА АПАРАТИ - Данскиот министер за надворешни: Импресионирани сме од темпото со кое се одвиваат реформите во Северна Македонија
ВМРОВЦИТЕ НА АПАРАТИ - Данскиот министер за надворешни: Импресионирани сме од темпото со кое се одвиваат реформите во Северна Македонија
БРАВО - Вкупно 3,4 милиони евра за девет општини преку МСИП за капитални проекти
БРАВО - Вкупно 3,4 милиони евра за девет општини преку МСИП за капитални проекти

БОМБА НА ШЕЌЕРИНСКА: ВО АРМ ФАЛАТ 500 ПОДОФИЦЕРИ ЗАТОА ШТО 10 ГОДИНИ АРМИЈАТА БИЛА ЗАПОСТАВЕНА, НЕМАЛО НОВИ ОБУКИ, НОВИ ВРАБОТУВАЊА, УНАПРЕДУВАЊА…

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————–

– Во армијата фалат над 450 подофицери затоа што изминатите 10-тина години армијата била целосно запоставена, не само со техника и опрема, туку и со кадар, не биле правени обуки, не се примале нови припадници, буквално армијата била оставена да се распаѓа! Сега почнуваме со нови 60 подофицери и понатаму ќе работиме на тоа оваа дупка да се пополни.

Министерката за одбрана Радмила Шеќеримска на прес за новиот буџет.

loading...

AnimeHeaven anime heaven site: Watch Naruto: Shippuden (Dub) Episode 303 (https://animeheaven.pro/m/5j7D/ep-303)

GoGoAnime gleipnir gogoanime: My Hero Academia (Dub) (https://gogoanime.be/m/MWP9) Episode 13