Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните

БОМБА НА ШИЛЕГОВ: СКОПЈАНИ ДА БИДАТ РААТ, ЈАС ГРАДАМ УЛИЦИ И БУЛЕВАРИ ЗА НЕКОЛКУ НЕДЕЛИ, КОЦЕ ГИ ГРАДЕШЕ ЗА НЕКОЛКУ МЕСЕЦИ!

– Граѓаните да не се секираат, брзо ќе оди реновирањето на улиците и булеварите во градов, јас реновирам и градам за неколку недели, поранешниот градоначалник градеше и реновираше за период од 1 година и повеќе затоа се граѓаните исплашени кога ќе видат раскопани улици мислат дека тоа ќе трае бесконечно, но ги менуваме работите!
Петре Шилегов на еден од своите подобри прес конференции во својата градоначалничка кариера досега, линк до пресот овде.

loading...

Pani Poni Dash! Episode 26

Watch Uchiage Hanabi Episode Full

Watch Armed Girl's Machiavellism: Throbbing! Five Swords' Inn Excursion (Dub) Episode Full

Xixing Ji (https://4anime.biz/m/oXxz) Episode 16

Buddypress: https://buddypress.org/members/gogoanimelol/profile/

Flipboard: https://flipboard.com/@gogoanimebe