(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките

БОМБА НА СОТИР КОСТОВ: ОРЦЕ КАМЧЕВ КОГА БЕШЕ КАНДИДАТ ЗА ПРАТЕНИК ДАВАШЕ ПО ЕДНА ЛЕВА ПАТИКА НА СИТЕ РОМИ И СИРОМАШНИ СО ВЕТУВАЊЕ ДЕКА ЌЕ ИМ ЈА ДАДЕ И ДЕСНАТА АКО ГЛАСААТ ЗА НЕГО!

– Еден од најинтересните поткупи во нашта политичка историја се случи во 1998-ма кога кандидат за пратеник во Карпош беше Орце Камчев па за да победи делеше леви патики од ОРКА со ветување дека ако гласаат за него ќе им ја даде и десната патика. Овие патики се делеа на Ромите и другите сиромашни граѓани во Скопје. Но на крај тоа не му помогна, победи Данило Глигоровски од ВМРО ДПМНЕ!

Сотир Костов со интересна информација на Алфа на тема како се крадат избори.

loading...

AniWatch: Star Cat Fullhouse anime episode 4 online free at https://aniwatch.pro watch anime free

Website https://animeflv.uk: Watch Clannad ~After Story~ animeflv Episode 24 watch anime free

Panty & Stocking with Garterbelt (Dub) (https://animebee.to/m/4vpr) Episode 13

Watch Shakugan no Shana S: OVA Series (Dub) Episode 4

Pozible: https://www.pozible.com/profile/flix-anime

Sqlservercentral: https://www.sqlservercentral.com/forums/user/kissanimemx