Османи: МНР ќе ѝ предложи на Владата да го прифати предлогот на ЕУ
Османи: МНР ќе ѝ предложи на Владата да го прифати предлогот на ЕУ
Презентиран документот „Проценка на закани од организиран и сериозен криминал - СОКТА 2021“
Презентиран документот „Проценка на закани од организиран и сериозен криминал - СОКТА 2021“
Превентивни активности на СВР Скопје: Средба со претставници на угостителски објекти
Превентивни активности на СВР Скопје: Средба со претставници на угостителски објекти
МЗШВ: Потсетување за оризопроизводителите – уште шест дена трае рокот за аплицирање за поддршка при набавка на комбајн или сушара за ориз
МЗШВ: Потсетување за оризопроизводителите – уште шест дена трае рокот за аплицирање за поддршка при набавка на комбајн или сушара за ориз
Со ова темпо на инвестирање во фотонапонски централи за една година ќе имаме моќност колку ХЕЦ „Козјак“, вели Бислимоски
Со ова темпо на инвестирање во фотонапонски централи за една година ќе имаме моќност колку ХЕЦ „Козјак“, вели Бислимоски
Спасовски од Софија: Оваа посета ќе биде добра порака на соработка, пријателство и партнерство
Спасовски од Софија: Оваа посета ќе биде добра порака на соработка, пријателство и партнерство
PLUTO’S DOUBTS - OPENING ACT НА PLACEBO ВО СКОПЈЕ, 16 ЈУЛИ 2022, СТАДИОН НА АРМ!
PLUTO’S DOUBTS - OPENING ACT НА PLACEBO ВО СКОПЈЕ, 16 ЈУЛИ 2022, СТАДИОН НА АРМ!
ВЕЧЕРВА КОНЦЕРТ НА КАРОЛИНА “АЈДЕ ДА ЛЕТАМЕ - GREATEST HITS”
ВЕЧЕРВА КОНЦЕРТ НА КАРОЛИНА “АЈДЕ ДА ЛЕТАМЕ - GREATEST HITS”

БОМБА НА СПАСОВСКИ: ОЧЕКУВАМ ОЈО ДА ОТВОРИ ИСТРАГА ЗА ОБИДОТ НА МИЦКОВСКИ ДА ЈА САБОТИРА ИСТРАГАТА ЗА ПАСОШИТЕ

– Очекувам ОЈО да поведе истрага за обидот за среќа неуспешен да се саботира истрагата со тоа што 2 дена пред апсењето на луѓето кои беа следени 2 години главната опозициска партија и нејзиниот лидер прават брифинг за медиумите и ја пробиваат акцијата за јавноста но за среќа не избегаа осомничените, уапсени се 9 по 1 се трага…

Министерот Спасовски на денешниот прес по повод истрагата за издадени 250 пасоши со украдени идентитети на македонски граѓани.

loading...

go88 ơk nhà cái go88 ở đâu mod go88

sunwin mới nhất sunwin laser engraver đánh bài đổi thưởng sunwin