(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките

БОМБА НА ВАСКО ЕФТОВ: Со вакцините за Заев, Вучиќ одлучи да го пушти Мицкоски низ вода!?

Помошта за Македонија од 8.000 фајзерови вакцини е братски и пријателски потег на Србија кон таа земја и ја покажува одговорноста на Србија, која знае дека не живее во затворен сад и дека се грижи за соседите, изјави денес српскиот претседателот Александар Вучиќ и додаде:

Кога треба да помогнеме? Кога е лесно? Претпоставувам дека помагаме кога е тешко, рече тој.

Тој рече дека Србија ќе помогне колку што може, додавајќи дека и македонскиот премиер Зоран Заев е доволно снаодлив, кој бараше и се бореше за својата земја.

Оваа изјава денес ја пренесоа и српските и македонските медиуми. Со коментари од типот дека за три години од диктатор Вучиќ стана пријател за Заев кој му помага со вакцини кога никаде ги нема ниту Мицотакис ниту Бојко Борисов.

Линк до целата сторија на порталот Во Центар.

loading...

AnimeKisa Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

GoGoAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

ANIMEFLIX Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Watch anime online for free at KissAnime kissanime discord

Projectlibre: https://www.projectlibre.com/users/animeflixnl

Pastebin: https://pastebin.com/u/animeflixnl