МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина

БОМБА НА ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: БИ ИМ ПРЕПОРАЧАЛ НА ВМРО ДПМНЕ ДА МОЛЧАТ НА ТЕМАТА ЗДРАВСТВО НАРЕДНИ 4 ГОДИНИ ЗАТОА ШТО ГОЛЕМИ ИМ СЕ ГРЕВОВИТЕ ВО ЗДРАВСТВОТО!

– Дежурство беше 500 денари сега е 100е, платите беа 500е, сега платите се над 1000е, техничката заменичка за финансии не го потпиша кредитот од Светска Банка од 90 милиона евра и сега ни доцнат ковид центрите, немаше грижа за лекарскиот кадар па во Стрга, Охрид и аеродоромот имаше само еден инфектолог, во цело Скопје имаше само 6 возила за брза помош а сега набавивме уште 12 а ќе набавиме уште 10. И редица други гревови во здравството на ВМРО ДПМНЕ, да сум на нивно место би молчел на тема здравство сега и наредни 4 години!

Вено Филипче на Топ Тема.

loading...

AnimeHeaven: AOTU Shijie 3 anime episode 22 online free at https://animeheaven.pro watch anime

AnimeTV: Stella no Mahou Specials anime episode 2 online free at https://animetv.cc anime tv freak

GoGoAnime: Bride of Deimos anime episode Full online free at https://gogoanime.be gogoanime haikyuu

Animepahe: Koukaku Kidoutai: SAC_2045 anime episode 12 online free at https://animepahe.cc anime websites

Crokes: https://www.crokes.com/gogoanimelol/profile/

Instapaper: https://www.instapaper.com/p/gogoanimelol