(ВИДЕО) ЕУФОРИЈА ВО КАВАДАРЦИ: ФК ТИКВЕШ ВЛЕГУВА ВО ПРВАТА ЛИГА
(ВИДЕО) ЕУФОРИЈА ВО КАВАДАРЦИ: ФК ТИКВЕШ ВЛЕГУВА ВО ПРВАТА ЛИГА
Арсовска – Алтај: Потпишан значаен договор за соработка меѓу Скопје и турскиот град Конја
Арсовска – Алтај: Потпишан значаен договор за соработка меѓу Скопје и турскиот град Конја
Средба во Давос на претседателот Стево Пендаровски со нобеловецот по економија Џозеф Штиглиц
Средба во Давос на претседателот Стево Пендаровски со нобеловецот по економија Џозеф Штиглиц
(ВИДЕО) Претседателот Пендаровски на панел сесијата „Одржувањето на безбедноста во Европа“ на Светскиот економски форум во Давос
(ВИДЕО) Претседателот Пендаровски на панел сесијата „Одржувањето на безбедноста во Европа“ на Светскиот економски форум во Давос
Сите што гласавме за Преспанскиот договор имаме удел во ова што се случува со МПЦ, велат осумте пратеници од опозицијата што гласаа за уставните измени
Сите што гласавме за Преспанскиот договор имаме удел во ова што се случува со МПЦ, велат осумте пратеници од опозицијата што гласаа за уставните измени
ПЕНДАРОВСКИ ВО ДАВОС ОСТВАРИ КРАТКИ СРЕДБИ СО ШПАНСКИОТ ПРЕМИЕР САНЧЕЗ И СО ПРЕМИЕРОТ НА КОСОВО КУРТИ
ПЕНДАРОВСКИ ВО ДАВОС ОСТВАРИ КРАТКИ СРЕДБИ СО ШПАНСКИОТ ПРЕМИЕР САНЧЕЗ И СО ПРЕМИЕРОТ НА КОСОВО КУРТИ
НОВО МАСОВНО ПУКАЊЕ ВО САД, 18 ГОДИШНИК УБИ 14 УЧЕНИЦИ И ПРОФЕСОР ВО СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО ТЕКСАС, ПОЛИЦИЈАТА СМРТНО ГО ЗАСТРЕЛА
НОВО МАСОВНО ПУКАЊЕ ВО САД, 18 ГОДИШНИК УБИ 14 УЧЕНИЦИ И ПРОФЕСОР ВО СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО ТЕКСАС, ПОЛИЦИЈАТА СМРТНО ГО ЗАСТРЕЛА
ССМ најави масовни протести од утре: Не добиле средба со Владата
ССМ најави масовни протести од утре: Не добиле средба со Владата

(ВИДЕО) БОМБА НА ВИЦЕПРЕМИЕРОТ БИТИЌИ: ПОКАЧУВАЊЕТО НА 30% НА ОДРЕДЕНИ ПРОИЗВОДИ Е ЧИСТА ПЉАЧКА НА НАРОДОТ ОД СТРАНА НА ОДРЕДЕНИ БИЗНИСМЕНИ КОИ СЕ БЕЗ СРАМ И СОВЕСТ!

– Да покачиш 30% цена на одреден производ овој период е чиста пљачка врз народот, тоа нема никаква економска логика. Дури и струјата да се покачила за 100 посто, што не е случај, тоа значи дека производот треба да се покачи максимум 5% затоа што толкаво е учеството на струјата во цената на крајниот продукт. Некои бизнисмени ја злоупотребија паниката и кризата за да се збогатат и тоа е многу срамно и нечовечки кога многу луѓе останаа без работа во време на пандемија.

Вице премиерот Битиќи удри по бизнисмените кои ги покачија цените овој период па владата мораше да интервенира и да ги замрзне цените на одредени производи кои се клучни за исхраната на граѓаните во земјава.

loading...

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao Your Lie in April Episode 15

anime streaming Banished from the Hero’s Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc Episode 3

AnimeDao Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone Episode 3

The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat