Кондовски: Битола ќе добие “Шелтер центар” каде жените жртви на семејно насилство ќе бидат безбедни, ќе го трасираат и својот пат кон финансиска стабилност и независност!
Кондовски: Битола ќе добие “Шелтер центар” каде жените жртви на семејно насилство ќе бидат безбедни, ќе го трасираат и својот пат кон финансиска стабилност и независност!
ПОЛЕКА СЕ ДВИЖИМЕ КОН ЦЕЛТА: Вкупно се аплицирани 1.590.219 дози вакцини, ревакцинирани 46 отсто од полнолетните граѓани
ПОЛЕКА СЕ ДВИЖИМЕ КОН ЦЕЛТА: Вкупно се аплицирани 1.590.219 дози вакцини, ревакцинирани 46 отсто од полнолетните граѓани
МИРКО ПОПОВ - ШИЛЕГОВ Е ЕДЕН ОД РЕТКИТЕ СО СЛУХ ЗА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ
МИРКО ПОПОВ - ШИЛЕГОВ Е ЕДЕН ОД РЕТКИТЕ СО СЛУХ ЗА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ
ТИТО ПЕТКОВСКИ: ЗАЕВ ТРЕБА ДА СИ ОСТАНЕ ПРЕМИЕР, ЛОКАЛНИТЕ НЕМААТ ВРСКА СО ПАРЛАМЕНТАРНИТЕ ИЗБОРИ
ТИТО ПЕТКОВСКИ: ЗАЕВ ТРЕБА ДА СИ ОСТАНЕ ПРЕМИЕР, ЛОКАЛНИТЕ НЕМААТ ВРСКА СО ПАРЛАМЕНТАРНИТЕ ИЗБОРИ
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: СКОПЈЕ ДО 2024 БЕЗ МЕТЕЖ ВО СООБРАЌАЈОТ И УРБАНИЗАЦИЈА НАДВОР ОД ЦЕНТРАЛНОТО ЈАДРО
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: СКОПЈЕ ДО 2024 БЕЗ МЕТЕЖ ВО СООБРАЌАЈОТ И УРБАНИЗАЦИЈА НАДВОР ОД ЦЕНТРАЛНОТО ЈАДРО
ДОБРИ ВЕСТИ ОД ВЛАДАТА: Вклучен и вториот блок на РЕК Битола, се работи на тоа наскоро да се вклучат третиот блок и електраните Осломеј и Неготино, граѓаните не треба да стравуваат од рестрикции
ДОБРИ ВЕСТИ ОД ВЛАДАТА: Вклучен и вториот блок на РЕК Битола, се работи на тоа наскоро да се вклучат третиот блок и електраните Осломеј и Неготино, граѓаните не треба да стравуваат од рестрикции
ШИЛЕГОВ: СО СЕКОЈДНЕВНИОТ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗ ЗА ПЕНЗИОНЕРИТЕ, ГИ ВРАЌАМЕ И ПОМЛАДИТЕ ПАТНИЦИ ЗАРАДИ НАМАЛЕНИТЕ ГУЖВИ
ШИЛЕГОВ: СО СЕКОЈДНЕВНИОТ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗ ЗА ПЕНЗИОНЕРИТЕ, ГИ ВРАЌАМЕ И ПОМЛАДИТЕ ПАТНИЦИ ЗАРАДИ НАМАЛЕНИТЕ ГУЖВИ
СДСМ: Минималната плата од 1 јануари ќе биде 18.000 денари, просечната порасна на 28.642 денари, да гласаме за бројот 12 да продолжи напредокот
СДСМ: Минималната плата од 1 јануари ќе биде 18.000 денари, просечната порасна на 28.642 денари, да гласаме за бројот 12 да продолжи напредокот

БОМБА НА ЗАЕВ: БУГАРСКАТА ЈАВНОСТ ДА НЕ СЕ СЕКИРА, ЈАС СУМ НА ВЛАСТ НАРЕДНИ 4 ГОДИНИ, ДОГОВОРОТ ЌЕ СЕ РЕАЛИЗИРА ДО ТОЧКА И ЗАПИРКА, ГОВОР НА ОМРАЗА ЌЕ СЕ ИСКОРЕНИ, НЕМА ДА СЕ МЕШАМЕ ВО МАЛЦИНСКИТЕ БАРАЊА, БУГАРИТЕ ВО МАКЕДОНИЈА ЌЕ БИДАТ ПРИЗНАЕНИ, КОРИДОРОТ 8 ЌЕ СЕ РЕАЛИЗИРА, БУГАРСКИТЕ ИНВЕСТИЦИИ ЌЕ СЕ РЕАЛИЗИРААТ, ИСТОРИСКИТЕ ПРАШАЊА ЌЕ СЕ РЕШАТ, КНИГИТЕ ЌЕ СЕ СМЕНАТ, НАПРЕДОКОТ ЌЕ БИДЕ ВИДЛИВ!

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————–

– Бугарската јавност треба да има на ум дека јас сум на власт наредни 4 години, тоа ми дава можност да се посветам на договорот со Бугарија и наредниот период се што е во договорот да се преточи во пракса, значи и коридорот ќе го завршиме, и бугарските инвестиции во земјава ќе се реализираат, и историските прашања ќе се решат, и книгите ќе се сменат, и омразата во земјава кон Бугарија ќе се искорени во голема мера, нема да се мешаме во прашањата со малцинствата во Бугарија, бугарски авиони ќе го чуваат нашето небо, ќе имаме спортска, културна, бизнис и секаква друга соработка, напредокот ќе биде видлив за сите и тука бугарската јавност треба да биде спокојна!

Премиерот Зоран Заев во историско интервју со БГНЕС.

loading...

Website https://kissanime.mx: Watch Inu-Ou kissanime Episode Full kissanime site closed

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

AnimeKisa: Baldr Force Exe Resolution anime episode 4 online free at https://animekisa.in watch animes

Website https://animetv.cc: Watch Shouxi Yu Ling Shi 2 animetv Episode 25 animetv kimetsu no yaiba

Weddingbee: https://www.weddingbee.com/members/animeflixnl/

60dbdfa4e9c2d site123: https://60dbdfa4e9c2d.site123.me/