(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!

БОМБА НА ЗАЕВ: СДСМ се откажа од „старите, погрешни салонски навики” и дека денес тоа е партија „блиска до граѓаните“!

Членовите на нашата партија ќе бираат претседател на СДСМ, што е врв на внатрепартиската демокарија. Тоа што особено ме радува е дека паралелно на овој процес имаме и пристапување на нови членови, изјави партискиот лидер и премиер Зоран Заев во Гевгелија на средбата со нови кадри кои пристапиле кон СДСМ.

-СДСМ победува, ужива доверба, но и се менува кон подобро за да им служи на граѓаните и на татковината. Во тек е процес на на ажурирање и активна регистрација на членството на СДСМ, но правиме уште еден чекор кон натамошна демократизација. За првпат во земјава, на 21 март ќе се одржат директни внатрепартиски избори и тоа ќе го направи СДСМ – истакна Заев.

Тој додаде дека во партијата има и недостатоци, но, како што нагласи, затоа се прават промени. Во таа насока, Заев посочи дека СДСМ се откажа од „старите, погрешни салонски навики” и дека денес тоа е партија „блиска до граѓаните“.

-Наместо да ги туркаме најгорливите проблеми под тепих, се впуштивме во решавање на повеќедецениските прашања кои ја загрозуваа иднината на нашата земја. Затоа денеска сме горди, денеска сме триесеттата земја – членка на НАТО, со што е исполнета таа стратегиска цел – нагласи лидерот на СДСМ.

loading...

Website https://aniwatch.pro: Watch Bungou Stray Dogs 2nd Season - Walking Alone (Dub) aniwatch Episode Full anime stream

AnimeTV: Glitter Force Doki Doki (Dub) anime episode 30 online free at https://animetv.cc anime tv all free anime for you

AnimeFreak: Maison Ikkoku: Shiki Utsuriyuku Kisetsu no Naka de anime episode Full online free at https://animefreak.ws anime sites

https://gogoanime.be gogoanime boku no hero academia

Twitter: https://twitter.com/gogoanimelol

Instapaper: https://www.instapaper.com/read/1424460457