Седница на ЦО: Државата навреме презема мерки за одговор на пандемијата и енергетската криза, избрани заменици министри од СДСМ
Седница на ЦО: Државата навреме презема мерки за одговор на пандемијата и енергетската криза, избрани заменици министри од СДСМ
Претставници на Владите на Северна Македонија и Бугарија потпишаа неколку меморандуми за разбирање и декларации за соработка
Претставници на Владите на Северна Македонија и Бугарија потпишаа неколку меморандуми за разбирање и декларации за соработка
МИЛЕВСКИ: Во Софија остваривме средба со пратениците од нашата сестринска либерална партија ДПС, предводени од лидерот Мустафа Карадај
МИЛЕВСКИ: Во Софија остваривме средба со пратениците од нашата сестринска либерална партија ДПС, предводени од лидерот Мустафа Карадај
Малески: Двете влади прават многу вредна работа
Малески: Двете влади прават многу вредна работа
СДСМ: Калеска-Ванчева од првиот ден на мандатот ја напушти адвокатската канцеларија
СДСМ: Калеска-Ванчева од првиот ден на мандатот ја напушти адвокатската канцеларија
Д-р Беќаровски: Балканецот е тврдоглав, не можеш со забрани да го поттикнеш, од инат сол ќе јаде, спасот е само да го поткупиш
Д-р Беќаровски: Балканецот е тврдоглав, не можеш со забрани да го поттикнеш, од инат сол ќе јаде, спасот е само да го поткупиш
Разбиена организирана група на шверцери на дрога, приведени три лица, запленетa марихуана вредна 50.000 евра
Разбиена организирана група на шверцери на дрога, приведени три лица, запленетa марихуана вредна 50.000 евра
ЕВЕ ЗОШТО БЕШЕ ПАМЕТНО ШТО ВЛЕГОВМЕ ВО НАТО: Македонската армија меѓу ТОП10 најслаби армии во светот
ЕВЕ ЗОШТО БЕШЕ ПАМЕТНО ШТО ВЛЕГОВМЕ ВО НАТО: Македонската армија меѓу ТОП10 најслаби армии во светот

БОМБА НА ЗАЕВ: ВМРОВЦИТЕ СЕ НЕСЕРИОЗНИ И НЕОДГОВОРНИ ШАРЛАТАНИ, АКО ОТИДЕМЕ НА КОМИСИЈА ВО ПАРЛАМЕНТОТ ЗА ПРЕГОВОРИТЕ СО БУГАРИЈА ТОА ЌЕ СЕ ПРЕТВОРИ ВО ТЕАТАР КОЈ ЌЕ ИМ НАШТЕТИ НА ПРЕГОВОРИТЕ!

– Не одиме на седница на комисијата за надворешни работи во парламентот за да дебатираме за преговорите со Бугарија затоа што знаеме дека тоа вмровците ќе го злоупотребат и ќе го направат политички театар затоа што се такви, неодговорни, несериозни, сто пати досега тоа го покажале…

Премиерот Заев на денешниот прес за субвенциите кон компанијата од буџетот.

loading...

anime website. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

anime sites Komi Can’t Communicate

watch anime online Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

ANIMEFLIX Attack on Titan Final Season Episode 9

ANIMEFLIX The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

ANIMEFLIX Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 148