(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките

БОРЧЕ ГЕОРГИЕВСКИ: ВО ХИПОДРОМ ЗА 4 ГОДИНИ ОДНЕСОВМЕ ВОДОВОД, КАНАЛИЗАЦИЈА И АСФАЛТ

Напредува изградбата на атмосферската канализација во новата населба Хиподром 2, а потоа согласно планот следува и асфалтирање на улиците во населбата.

Сите овие скоро четири години посветено работиме да ги решиме наследените проблеми во оваа населба. Оспособена и пуштена е комплетната водоводна мрежа, како и канализационата мрежа која е поврзана и со старата населба Хиподром.

Со оваа последна фаза која се работи заедно со средства на општината и Владата конечно после 20 години целосно ја решаваме инфраструктурата во оваа населба.

loading...

Watch Ginga Tetsudou 999 Episode 113

AnimeHeaven: Mysterious Girlfriend X: A Mysterious Summer Festival anime episode Full online free at https://animeheaven.pro anime heaven site

Watch Sengoku☆Paradise Kiwami Episode 15

AniWatch: Saikyou Ginga Ultimate Zero: Battle Spirits anime episode 49 online free at https://aniwatch.pro watch animes

Scoop: https://www.scoop.it/u/kissanimemx

Giveffect: https://www.giveffect.com/users/1022848-kissanime