ДИК: Нема да има редици за гласање како во првиот круг, фингерпринт-уредите ќе бидат побрзи
ДИК: Нема да има редици за гласање како во првиот круг, фингерпринт-уредите ќе бидат побрзи
ШИЛЕГОВ: Со 280 илјади евра ќе се „дислоцира и мултиплицира“ зеленилото кое ќе се уништи за БРТ
ШИЛЕГОВ: Со 280 илјади евра ќе се „дислоцира и мултиплицира“ зеленилото кое ќе се уништи за БРТ
ШИЛЕГОВ: ЗОШТО АРСОВСКА ПРОДОЛЖУВА ДА ЈА ЛАЖЕ ЈАВНОСТА ДЕКА НЕМА БУГАРСКО ДРЖАВЈАНСТВО
ШИЛЕГОВ: ЗОШТО АРСОВСКА ПРОДОЛЖУВА ДА ЈА ЛАЖЕ ЈАВНОСТА ДЕКА НЕМА БУГАРСКО ДРЖАВЈАНСТВО
ШИЛЕГОВ: СКОПЈЕ ЌЕ ГО ИМА ПРВИОТ АКВАРИУМ ВО РЕГИОНОТ
ШИЛЕГОВ: СКОПЈЕ ЌЕ ГО ИМА ПРВИОТ АКВАРИУМ ВО РЕГИОНОТ
(ВИДЕО) Кондовски: Студентска стипендија за битолските студенти кои ќе се школуваат во Битола
(ВИДЕО) Кондовски: Студентска стипендија за битолските студенти кои ќе се школуваат во Битола
ШИЛЕГОВ: ДРИСЛА ПОВЕЌЕ НЕ ГО ТРУЕ СКОПЈЕ, ИНВЕСТИРАВМЕ ВО ЗДРАВЈЕТО НА ГРАЃАНИТЕ!
ШИЛЕГОВ: ДРИСЛА ПОВЕЌЕ НЕ ГО ТРУЕ СКОПЈЕ, ИНВЕСТИРАВМЕ ВО ЗДРАВЈЕТО НА ГРАЃАНИТЕ!
ДИКТАТОРОТ РАЗГОЛЕН ВО СУДНИЦА: ЕДНИОТ СТАН НА БИХАЌКА ГО ПЛАТИ ГРУЕВСКИ, АМА НЕ САКАШЕ ДА БИДЕ НА НЕГОВО ИМЕ, А ДРУГИОТ ГО ПЛАТИВ ЈАС, СВЕДОЧЕШЕ БИЗНИСМЕНОТ АЛЕК ТЕРАНОВА
ДИКТАТОРОТ РАЗГОЛЕН ВО СУДНИЦА: ЕДНИОТ СТАН НА БИХАЌКА ГО ПЛАТИ ГРУЕВСКИ, АМА НЕ САКАШЕ ДА БИДЕ НА НЕГОВО ИМЕ, А ДРУГИОТ ГО ПЛАТИВ ЈАС, СВЕДОЧЕШЕ БИЗНИСМЕНОТ АЛЕК ТЕРАНОВА
„Алкалоид“ со инвестиции во износ од над 850 милиони денари, со 178 нови вработувања во земјава и со раст на консолидираниот профит од 17 отсто во периодот јануари – септември 2021 г.
„Алкалоид“ со инвестиции во износ од над 850 милиони денари, со 178 нови вработувања во земјава и со раст на консолидираниот профит од 17 отсто во периодот јануари – септември 2021 г.

ГЕОРГИЕВСКИ – ЕВЕ ЗОШТО ЈА БАРАМ ПОВТОРНО ПОДДРШКАТА НА ГРАЃАНИТЕ НА ГАЗИ БАБА: Реконструирани повеќе од 35 улици, изградена нова сала и ново основно училиште, реконструирани сите 11 објекти на основните училишта и 11 објекти на детските градинки, како и изградба на новата градинка во Стајковци. Изградени 20.000 метри канализациона и водоводна мрежа

Веќе 4 години заеднички работиме #ПосветениНаГазиБаба. Постигнавме многу заедно, а за тоа најдобро говорат бројките: реконструирани повеќе од 35 улици, изградена нова сала и ново основно училиште Вера Јоциќ во Хиподром, а наскоро започнува изградбата на Крсте Мисирков.

Реконструирани сите 11 објекти на основните училишта и 11 објекти на детските градинки, како и изградба на новата градинка во Стајковци. Изградени 20.000 метри канализациона и водоводна мрежа, отворени повеќе од 1000 нови работни места, но и грижа за социјално ранливите групи на граѓани, обезбедување на таблети за учениците од социјалните и многудетни семејства…

Дали може повеќе? Јас сум убеден дека мора повеќе! Но, важно е дека покажавме дека може поинаку, дека кога се работи има видливи резултати, но и дека Гази Баба не е заложник на една партија, туку општина која припаѓа еднакво на секој еден човек кој живее тука.

Поддршката која ми ја давате сите овие 4 години е главниот мотив да се вложувам целосно во работата и да имаме конкретни резултати.
Знам дека со заеднички сили во следните 4 години ќе направиме уште повеќе за нашата општина. Затоа што Гази Баба е срцето на Скопје, наш дом со кој се гордееме, општина која во следните 4 години ќе направиме да блесне во целиот свој сјај!

Од овие причини, денес ја поднесов мојата кандидатура за нов градоначалнички мандат.
Ве повикувам да ми се приклучите за да продолжиме сите заедно сплотени и посветени за Гази Баба!

loading...

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

AniWatch Watch english anime Online in HD for FREE

Sorcerous Stabber Orphen Episode 13

The Sensualist (https://animepahe.cc/m/D5Pn) Episode Full

Fliphtml5: https://fliphtml5.com/homepage/aoxjt

Doyoubuzz: https://www.doyoubuzz.com/kiss-anime