Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба

БОЖЕ ГОСПОДЕ КОЛКУ ЗАБЕГА КУМАНОВСКИОТ ДЕСЕТАР, МИСЛИ ДЕКА АКО ГО ГЛАСАЛЕ КУДЕ ТУМБУ КУДЕ ТРИ БАНДЕРЕ ДЕКА ФАТИЛ БОГА ЗА КОХОНЕС: Димитриевски не сакал самокандидирање, туку членството да го кандидира за лидер

Градоначалникот на Куманово, Максим Димитриевски, кој не се смета за исклучен од СДСМ, иако е ВО КОАЛИЦИЈА СО ВМРО ДПМНЕ И ЛЕВИЦА ВО КУМАНОВО?!?!?! во изјава за ТВ21 вели дека на овој начин тој нема намера да се кандидира бидејќи како што истакна овој начин не е според Статутот на партијата.

„Има постапка утврдена согласно Статутот. Се одредуваат состаноци на месни организации, општински организации и се даваат предлози, самите предлози потоа ги потврдуваат општинските организации и на крајот, значи се отвора постапка и за самокандидатури, во кои што треба членството да исфрли кандидат а не да пишуваме ние кандидатури со самокандидирање и да се правиме сами претседатели пред време“, вели Димитриевски.

Ова се вика КОЈ ГУБИ ИМА ПРАВО ДА НАОЃА МААНЕ! Човеков толку се занесе толку забега во ЕГО ТРИП ЛУДИЛО што мисли дека ако победил со помош на ВМРО и Левица и неколку илјади изгубени социјалдемократи во Куманово дека е фатил бога за кохонес што би рекле Кумановци…

loading...

watch anime free. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

gogoanimehub Josee, the Tiger and the Fish

free anime online Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

Redo of Healer Episode 4

watch anime dub My Hero Academia Season 2 (Dub)