Заев кон Мицкоски: Заврши времето кога можевте да бидете и истражител и обвинител
Заев кон Мицкоски: Заврши времето кога можевте да бидете и истражител и обвинител
Заев: Политичко профитерство е да се злоупотребува трагедија и да се биде истражител и судија во исто време каква што улога преземе лидерот на опозицијата
Заев: Политичко профитерство е да се злоупотребува трагедија и да се биде истражител и судија во исто време каква што улога преземе лидерот на опозицијата
НЕВЕРОЈАТЕН ГАФ НА МИЦКОВСКИ: НЕСАКАЈЌИ ОТКРИ ДЕКА ОЧЕКУВА ПОРАЗ ВО СКОПЈЕ!
НЕВЕРОЈАТЕН ГАФ НА МИЦКОВСКИ: НЕСАКАЈЌИ ОТКРИ ДЕКА ОЧЕКУВА ПОРАЗ ВО СКОПЈЕ!
Влада: Лага е изјавата на Мицкоски дека Владата платила за анкетата објавена од Брима, да се извини за ваквото дезинформирање и на граѓаните и на Владата
Влада: Лага е изјавата на Мицкоски дека Владата платила за анкетата објавена од Брима, да се извини за ваквото дезинформирање и на граѓаните и на Владата
(ВИДЕО) ИНЦИДЕНТ ВО СОБРАНИЕТО: ИСПЛАШЕНИ ДЕКА СВАРОВСКИ СУДИИТЕ ЌЕ БИДАТ СМЕНЕТИ И СУДСКИТЕ ПРОЦЕСИ НА СЈО УБРЗАНИ, ВМРО ДПМНЕ НАПРАВИ ИНЦИДЕНТ ВО СОБРАНИЕТО!
(ВИДЕО) ИНЦИДЕНТ ВО СОБРАНИЕТО: ИСПЛАШЕНИ ДЕКА СВАРОВСКИ СУДИИТЕ ЌЕ БИДАТ СМЕНЕТИ И СУДСКИТЕ ПРОЦЕСИ НА СЈО УБРЗАНИ, ВМРО ДПМНЕ НАПРАВИ ИНЦИДЕНТ ВО СОБРАНИЕТО!
ЗАЕВ МУ СЕ ЗАБЛАГОДАРИ НА МИЦКОВСКИ, ОВОЈ ИЗНЕНАДЕН ГО ГЛЕДАШЕ КАКО ТЕЛЕ
ЗАЕВ МУ СЕ ЗАБЛАГОДАРИ НА МИЦКОВСКИ, ОВОЈ ИЗНЕНАДЕН ГО ГЛЕДАШЕ КАКО ТЕЛЕ
ШОКАНТНА ИЗЈАВА НА МИЦКОВСКИ: ГИ ПОЧИТУВАМ АНТИВАКСЕРИТЕ!!!
ШОКАНТНА ИЗЈАВА НА МИЦКОВСКИ: ГИ ПОЧИТУВАМ АНТИВАКСЕРИТЕ!!!
МЗ: ДСЗИ не констатира недостатоци во модуларните болници
МЗ: ДСЗИ не констатира недостатоци во модуларните болници

БРАВО ФИЛИП ТЕМЕЛКОВСКИ: Кисела Вода е единствена Скопска општина каде што командир на полициската станица е жена

На денешната седница на Советот на општина Кисела Вода досегашниот командир г-дин Љупчо Ѓурчевски поднесе извештај за досегашното работење и успешна соработка со Општина Кисела Вода во кој информираше за преземени активности и намален број на криминални дејанија што сведочи за зголемат безбедност на територијата на општината. Според овој извештај во Кисела Вода трета година по ред се бележи намалување на криминалот и зголемување на бројот на решени предмети.

Ја искористивме оваа прилика да му доделиме благодарница за личниот ангажман на досегашниот командир и да и посакаме добредојде на г-ѓа Маја Стојановска како нов командир и да и посакаме континуирано успешна работа.

Овој настан лично ми претставува особено задоволство со оглед на покажаните резултати за зголемена безбедност на територијата на општина Кисела Вода и секако нашите заложби за поддршка на родовата еднаквост.

loading...

Website https://animeflv.uk: Watch Uchuu Senkan Yamato Pilot Film animeflv Episode Full free anime

AIKa: Special Trial (https://wcostream.cc/m/1qmm) Episode Full

Website https://4anime.biz: Watch Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans 4anime Episode 25 bleach 4anime

Website https://animedao.nl: Watch How clumsy you are, Miss Ueno. (Dub) animedao Episode 12 animedao twitter

Dashburst: https://dashburst.com/kissanimemx

Os mbed: https://os.mbed.com/users/gogoanimelol/