СЕФЕР ЦАНОСКИ: Горд на денешниот јубилеј - 20 години работно искуство во високото образование!
СЕФЕР ЦАНОСКИ: Горд на денешниот јубилеј - 20 години работно искуство во високото образование!
Заев: СДСМ може да стане „Социјалдемократи од Македонија“
Заев: СДСМ може да стане „Социјалдемократи од Македонија“
ГОЛЕМА БЛАГОДАРНОСТ ДО ВЛАДО БУЧКОВСКИ И ЉУБЧО ГЕОРГИЕВСКИ
ГОЛЕМА БЛАГОДАРНОСТ ДО ВЛАДО БУЧКОВСКИ И ЉУБЧО ГЕОРГИЕВСКИ
БРАВО - Во декември ќе биде пуштен во употреба патот Крупиште – Кочани
БРАВО - Во декември ќе биде пуштен во употреба патот Крупиште – Кочани
(ВИДЕО) ИТАЛИЈАНЦИТЕ МУ УКАЖАА ГОЛЕМА ЧЕСТ НА ВЕЛИКАНОТ ИБРАХИМОВИЌ - Колку треба да си јак за од сиромашен балкански мигрант да дочекаш да ја пуштат Нада Топчагиќ само ради тебе на факинг Сан Ремо? Легенда!
(ВИДЕО) ИТАЛИЈАНЦИТЕ МУ УКАЖАА ГОЛЕМА ЧЕСТ НА ВЕЛИКАНОТ ИБРАХИМОВИЌ - Колку треба да си јак за од сиромашен балкански мигрант да дочекаш да ја пуштат Нада Топчагиќ само ради тебе на факинг Сан Ремо? Легенда!
ХАОС ВО ДЕСНИЦАТА: ПАЛЧО РАСПАЛИ ПО МИЦКОВСКИ НА СРЕД КУРТОН АЛФА - ЧОВЕКОТ НЕ ЗНАЕ КАЈ ТЕРА, ПРВО НИ ВИКА ДА ЗБИРАМЕ ПОТПИСИ ЗА БОЈКОТ НА ПОПИСОТ, ПОСЛЕ И ВИКА НА ДИЈАСПОРАТА ДА СЕ ПОПИШУВА МАСОВНО?!?!
ХАОС ВО ДЕСНИЦАТА: ПАЛЧО РАСПАЛИ ПО МИЦКОВСКИ НА СРЕД КУРТОН АЛФА - ЧОВЕКОТ НЕ ЗНАЕ КАЈ ТЕРА, ПРВО НИ ВИКА ДА ЗБИРАМЕ ПОТПИСИ ЗА БОЈКОТ НА ПОПИСОТ, ПОСЛЕ И ВИКА НА ДИЈАСПОРАТА ДА СЕ ПОПИШУВА МАСОВНО?!?!
ИФИМЕС: Владата со брзото пронаоѓање на Мијалков спречи обид за државен удар во С.Македонија
ИФИМЕС: Владата со брзото пронаоѓање на Мијалков спречи обид за државен удар во С.Македонија
ЗЛАТКО МАРИН: Пристигнаа вкупно 22 идејни решенија за проектирање управна зграда на Општина Аеродром по објавениот анонимен конкурс
ЗЛАТКО МАРИН: Пристигнаа вкупно 22 идејни решенија за проектирање управна зграда на Општина Аеродром по објавениот анонимен конкурс

БРАВО – ФИРМИ ОД ЃОРЧЕ ДОНИРАА 320 ТАБЛЕТИ ЗА ДЕЦАТА ОД СИРОМАШНИ ФАМИЛИИ

📱Со задоволство ве информирам дека денеска примив донација од 3️⃣2️⃣0️⃣ таблети која ја обезбеди #Саник Инженеринг заедно со дваесет и една компанија под нивно покровителство. Огромна благодарност до Саник Инженеринг Скопје и нејзиниот извршен директор Сашо Петковски, како и сите останати компании кои учествуваа во донацијата – Хидротерм Логистик Скопје, Електрохаус Скопје, Профи Арт Дизајн Скопје, Колор Стил Скопје, Магнум Билд Скопје, Ивтрансшпед Скопје, Промет Стеел Скопје, Нети Бау Тетово, Бурдо Лим Скопје, Ал-Да Сто Инженеринг Скопје, Еуровиа Тетово, Мак Бет Скопје, Викас Скопје, Термофас Инженеринг Вевчани, Дис Керамика Скопје, Интерметал Мет Струмица, Рора Ком Скопје, Олимпик Скопје, Проспера Куманово, Ане Компани Тетово, Инфес Груп Скопје.

🤝Заедно со општествено-одговорните компании вложуваме максимални напори да им овозможиме непречен пристап до онлајн наставата на сите деца, без оглед на ранливата социјална положба или ограничените материјално-технички можности.

loading...

Tian Guan Ci Fu Episode 11 at AnimeHeaven attack on titan anime heaven

Watch Bloom Into You Episode 8 at website https://animeplanet.cc anime planet bungou stray dogs