(ВИДЕО) ШОКАНТНО: ПОСТАВИЛ КАМЕРИ ВО СКОПСКИ ХОТЕЛ И ПОТОА ОБЈАВУВАЛ НА ФБ СЕКС ВИДЕА ОД ГРАЃАНИ И ГИ УЦЕНУВАЛ ДА ПЛАТАТ ЗА ДА НЕ СЕ ОБЈАВАТ ЦЕЛИТЕ ВИДЕА?!?!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: ПОСТАВИЛ КАМЕРИ ВО СКОПСКИ ХОТЕЛ И ПОТОА ОБЈАВУВАЛ НА ФБ СЕКС ВИДЕА ОД ГРАЃАНИ И ГИ УЦЕНУВАЛ ДА ПЛАТАТ ЗА ДА НЕ СЕ ОБЈАВАТ ЦЕЛИТЕ ВИДЕА?!?!
БУЈАР ОСМАНИ НА СВОЈАТА КОЛЕШКА ОД ШВЕДСКА, АН ЛИНДЕ И ПРЕДАДЕ ОРДЕН ЗА ПОЧИНАТАТА ШВЕДСКА МИНИСТЕРКА ЗА НАДВОРЕШНИ АНА ЛИНД
БУЈАР ОСМАНИ НА СВОЈАТА КОЛЕШКА ОД ШВЕДСКА, АН ЛИНДЕ И ПРЕДАДЕ ОРДЕН ЗА ПОЧИНАТАТА ШВЕДСКА МИНИСТЕРКА ЗА НАДВОРЕШНИ АНА ЛИНД
Владо Јаневски, Беквалац и Томашевиќ го загреваат скопско лето 2021
Владо Јаневски, Беквалац и Томашевиќ го загреваат скопско лето 2021
ПОЛЕКА ОД БАЛКАНСКА АВЛИЈА СТАНУВАМЕ НОРМАЛНА ЦИВИЛИЗИРАНА ЗЕМЈА - Викендов Парада на гордоста во Скопје - ќе ја отвори Васил Гарванлиев
ПОЛЕКА ОД БАЛКАНСКА АВЛИЈА СТАНУВАМЕ НОРМАЛНА ЦИВИЛИЗИРАНА ЗЕМЈА - Викендов Парада на гордоста во Скопје - ќе ја отвори Васил Гарванлиев
БРАВО, ТИЕ СЕ НАЈОШТЕТЕНИ ОД КРИЗАТА - Одобрени еден милион евра државни пари за домашните изведувачи!
БРАВО, ТИЕ СЕ НАЈОШТЕТЕНИ ОД КРИЗАТА - Одобрени еден милион евра државни пари за домашните изведувачи!
ШЕФОТ НА ТИРЗ ЗОНИТЕ - Деспотовски: Не може со 12.000 денари плата да очекуваме германска работна дисциплина
ШЕФОТ НА ТИРЗ ЗОНИТЕ - Деспотовски: Не може со 12.000 денари плата да очекуваме германска работна дисциплина
САНАЦИЈА НА ПРИСТАПНА ПАТЕКА НА КЕЈ НА РЕКА ВАРДАР ВО ОПШТИНА ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
САНАЦИЈА НА ПРИСТАПНА ПАТЕКА НА КЕЈ НА РЕКА ВАРДАР ВО ОПШТИНА ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
ОСВЕН 100 000 ВАКЦИНИ, КИНА ДОНИРАШЕ И 170 000 ЕВРА НА МЗ - Филипче: Поддршката од Кина и кинескиот народ е од огромна важност за здравствениот систем
ОСВЕН 100 000 ВАКЦИНИ, КИНА ДОНИРАШЕ И 170 000 ЕВРА НА МЗ - Филипче: Поддршката од Кина и кинескиот народ е од огромна важност за здравствениот систем

БРАВО ГАЗИ БАБА: ВО АКЦИЈАТА СЕ ГРИЖИМЕ ЗА СИРОМАШНИТЕ, ЗА САМО 10 ДЕНА СОБРАНИ НАД 1000 КИЛОГРАМИ ХРАНА, ОБЛЕКА, ПЕЛЕНИ, ШКОЛСКИ ПРИБОР!

Во рамки на #ГазиБабаСеГрижи досега се собрани:
🍲 665 кг храна
👔 40 кг облека
🧼 175 кг хигиенски средства
👶 104 пакети пелени
🧸 детски играчки
🛏 постелнини
🎒 училишен прибор
Во акцијата учествуваат голем број наши сограѓани, а со своја поддршка и донација во вторите 10 дена се приклучија и поголем број на јавни личности, културни работници и бизнисмени. Со своја поддршка и јавен апел за донирање во вторите 10 дена се вклучија и министрите Ljupcho Nikolovski, Radmila Sekerinska и Јагода Шахпаска, претседателката на Советот на Град Скопје, Љубица Јанчева, директорот на Фонд за иновации и технолошки развој, Jovan Despotovski, учениците и наставниците од ООУ „Наум Охридски” од Булачани, Petrus Theunisz од Civica Mobitilas, пејачите Vasil Garvanliev, Daniel Dann и Aleksandra Janeva, како и актерката Izabela Pan и спортистот Мартин Јованов (Ј. М.).
Акцијата “Месец на хуманост-Гази Баба се грижи” трае до 2 ноември. Донирај прехранбени производи, хигиенски средства или облека секој работен ден помеѓу 10 и 17 часот на следните пунктови во Општина Гази Баба:
Дим Маркет во #Железара
Кит-Го маркети во #Автокоманда
KAM MARKET во #Маџари
TINEX #Годел
Партнери во спроведувањето на акцијата се: Ајде Македонија, Вистински Дела На Љубезност Real acts of kindness, Црвен крст – Гази Баба, Копче / Kopche, Ретвитни oброк-Retweet a meal, Лице в лице, Пакомак, Sunilens, Нула Отпад ДОО Скопје и Шепасти Ентузијасти – Pawsome Enthusiasts. Организациите – партнери во оваа акција, постојано се на терен и се грижат секоја донација да стигне онаму каде што е најпотребна.
Приклучи се! Да покажеме заедно дека #ГазиБаба се грижи!

loading...

WCOStream watch anime free: Watch Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! Episode 3 (https://wcostream.cc/m/mWQe/ep-3)

AnimeTV anime tv shows website: The Daily Life of the Immortal King (https://animetv.cc/m/WLG2) Episode 15