(ВИДЕО) БОЈКОТИРАМ СЕ ИСПОТЕПАА НА СТРИМ НА ТЕМА ПРАВА ЗА ЛГБТ ЗАЕДНИЦА
(ВИДЕО) БОЈКОТИРАМ СЕ ИСПОТЕПАА НА СТРИМ НА ТЕМА ПРАВА ЗА ЛГБТ ЗАЕДНИЦА
(ВИДЕО) ДАРКО ПАНЧЕВ СИ ДОБИ СВОЈА ЕМИСИЈА НА ИНТЕРНЕТ
(ВИДЕО) ДАРКО ПАНЧЕВ СИ ДОБИ СВОЈА ЕМИСИЈА НА ИНТЕРНЕТ
Пандев: Срцето ми е полно, ова е мојот максимум и не можам повеќе!
Пандев: Срцето ми е полно, ова е мојот максимум и не можам повеќе!
И Македонија забрани прелети на авиони од Белорусија, изненадувачки тоа го направи и Србија
И Македонија забрани прелети на авиони од Белорусија, изненадувачки тоа го направи и Србија
ТЕУТА АРИФИ: 200 возразни лица во Тетово ќе завршат средно образование
ТЕУТА АРИФИ: 200 возразни лица во Тетово ќе завршат средно образование
(ВИДЕО) Дваесет најдобри гитаристи на сите времиња
(ВИДЕО) Дваесет најдобри гитаристи на сите времиња
(ВИДЕО) ИГОР ЏАМБАЗОВ ПРВ СТАНАР ВО РЕЗИДЕНЦИЈАЛНИОТ ЦЕНТАР КОСМОС!
(ВИДЕО) ИГОР ЏАМБАЗОВ ПРВ СТАНАР ВО РЕЗИДЕНЦИЈАЛНИОТ ЦЕНТАР КОСМОС!
Нови 1.500 метри водоводна мрежа во општина Ѓорче Петров!
Нови 1.500 метри водоводна мрежа во општина Ѓорче Петров!

БРАВО – ЌЕ БИДЕМЕ ЧУДО НА БАЛКАНОТ: ГАЛЕТАНОСКИ НАЈАВИ НОСЕЊЕ НА ПАНДИ ВО СКОПСКАТА ЗООЛОШКА!

Скопската зоолошка деновиве е преполна, народот е одушевен од новите камили, слонови, шимпанза, фламинга, бели лавови… Новиот оддел, бејби зоо исто така е голема атракција. Се чекаат новите пингвини, живеалиштето им е при крај, но Галетаноски не застанува тука, најави носење на Панди од Кина?!?!

Ако му успее, Скопје ќе ја претрка славните зоолошки во Белград а и Софија и ќе бидеме балкански лидер!

Браво за Ѓорѓи Галетаноски, човекот кој е омилена критика на Вмровците, го навредуваат дека бил менаџер на дискотеки и кафулиња, но покажа досега најмногу како диркетор на Скопската Зоо.

loading...

AnimeDao attack on titan animedao: Watch Jujutsu Kaisen (TV) (Dub) Episode 14 (https://animedao.nl/m/oW6O/ep-14)

ANIMEFLIX animeflix spirited away: Watch The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 20 (https://animeflix.nl/m/Ylyb/ep-20)