БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
БРАВО, БРАВО, БРАВО - КЕЈОТ 13 НОЕМВРИ ПОВТОРНО НАЗАД КАЈ ГРАЃАНИТЕ НА СКОПЈЕ, РЕКОНСТУРИРАН, ПОУБАВ И ПОШИРОК
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ

БРАВО: МЛАДИТЕ НА ОБЕДИНЕТИ ЗА МАКЕДОНИЈА ЌЕ ИМААТ ДРУЖБА СО НАЈХАРИЗМАТИЧНИОТ БРИТАНСКИ ПРАТЕНИК, ЏЕЈКОБ РИС-МОГ

Овој Вторник, на 18.05.2021, ќе имаме интересна вечер, каде од искусен политичар ќе стекнеме дополнителни знаења и ќе научиме многу.

Младите од Обединети за Македонија заедно со своите сестрински подмладоци од Европа и САД ќе разговараат со Jacob Rees-Mogg.

Имаме подготвено многу прашања и очекуваме интересни одговори!

Јакоб е високопочитуван пратеник од редот на британските конзервативци и е впечатлив секаде каде ќе држи настап.

Тој ќе зборува за неговата улога како лидер на Претставничкиот дом и како британски пратеник после Брегзит.

Настанот го организира European Young Conservatives, каде ОММ е асоцијативен член.

#МладинскаДеснаПолитика

loading...

AnimeHeaven animeheaven boruto: Watch Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub) Episode Full (https://animeheaven.pro/m/Zn2m/ep-1)

KissAnime kissanime boku no hero academia: Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 19 (https://kissanimeonline.com/m/gdLB/ep-19)