Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

БРАВО МВР – Девојка сакала да скокне од зграда во Карпош, ја спасиле специјалци!

Млада девојка сакала да скокне од петтиот кат од зграда во скопски Карпош, но специјалци ја спречија во намерата.

Тие со јажиња од горниот кат се спуштија и ја затворија терасата.

Од противпожарната единица, пак, информираа дека за случајот пријавиле соседите околу 12.30 и дека девојка е качена на балкон со намера да скокне.

Тие веднаш дошле на местото на настанот и поставиле безбедносен душек.

Но, потоа интервентната полиција ја презела акцијата, со јажиња се качиле на горниот кат и ја затвориле излезната врата од балконот на долниот кат каде што била девојката.

loading...

TwistMoe: Chiisana Koi no Monogatari: Chichi to Sally Hatsukoi no Shiki anime episode Full online free at https://twistmoe.net anime stream

AnimeFLV Watch anime online, English anime online HD

AnimeHeaven: Castle in the Sky anime episode Full online free at https://animeheaven.pro anime in heaven

Website https://animetv.cc: Watch Vanquished Queens animetv Episode 4 animetvs

Atlas dustforce: http://atlas.dustforce.com/user/animefreakws

Pantip: https://pantip.com/profile/6596808#topics