Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба

БРАВО – ПО ПОВОД ПРАЗНИКОТ, ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СКОПЈЕ И ЦЕНТАР СЕДНАА НА ИСТА МАСА, НАЗДРАВИЈА И КРШЕА ПОГАЧА

🍂Божиќ е еден од најважните христијански празници, а неговото доаѓање започнува со сечење бадниково гранче кое го симболизира здравјето и ги слави животот и вечната среќа.
👉Денеска почитувајќи ги традициите со музика и посна трпеза по 30-ти пат годинешните кумови Драган Спасов Дац и Александар Митевски како и здравичарот Живко Поповски исекоа бадникови гранчиња чествувајќи го Божиќ.
👉Во присуство на мојот татко денеска уживав во прекрасната атмосфера во Говрлево.
🍂Бадниковите гранчиња кои ги набрав денес ќе ја украсат божикната трпеза во чест на Христовото раѓање.

loading...

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch Naruto: Shippuden (Dub)

watch anime online AniWatch Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

anime stream AniWatch Hunter x Hunter (2011) (Dub)

AniWatch BANANA FISH

aniwatcher app Kiss x Sis (TV)