ШОКАНТНА ИЗЈАВА НА МИЦКОВСКИ: ГИ ПОЧИТУВАМ АНТИВАКСЕРИТЕ!!!
ШОКАНТНА ИЗЈАВА НА МИЦКОВСКИ: ГИ ПОЧИТУВАМ АНТИВАКСЕРИТЕ!!!
МЗ: ДСЗИ не констатира недостатоци во модуларните болници
МЗ: ДСЗИ не констатира недостатоци во модуларните болници
Тензии на косовско-српската граница поради регистерски таблички
Тензии на косовско-српската граница поради регистерски таблички
(ВИДЕО) ПОЧНА ДУЕЛОТ НА КАНАЛ 5: ЗАЕВ И МИЦКОВСКИ ВО ПРЕДИЗБОРНО СООЧУВАЊЕ
(ВИДЕО) ПОЧНА ДУЕЛОТ НА КАНАЛ 5: ЗАЕВ И МИЦКОВСКИ ВО ПРЕДИЗБОРНО СООЧУВАЊЕ
ГРАД СКОПЈЕ ПРВ ВО РЕГИОНОТ СО СТРАТЕШКИ ПЛАН ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА РИЗИЦИ ОД КАТАСТРОФИ
ГРАД СКОПЈЕ ПРВ ВО РЕГИОНОТ СО СТРАТЕШКИ ПЛАН ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА РИЗИЦИ ОД КАТАСТРОФИ
(ВИДЕО) Општина Ѓорче Петров одбележува 25 години самостојна локална самоуправа
(ВИДЕО) Општина Ѓорче Петров одбележува 25 години самостојна локална самоуправа
(ВИДЕО) МЕНАЏЕР ЗА ПРИМЕР: ЖИВКО МУКАЕТОВ СЕ ПОКЛОНИ ПРЕД СИТЕ СЕГАШНИ И ПОРАНЕШНИ ВРАБОТЕНИ НА ФАРМАЦЕВТСКИОТ ГИГАНТ АЛКАЛОИД КОЈ СЛАВИ 85 ГОДИНИ ПОСТОЕЊЕ
(ВИДЕО) МЕНАЏЕР ЗА ПРИМЕР: ЖИВКО МУКАЕТОВ СЕ ПОКЛОНИ ПРЕД СИТЕ СЕГАШНИ И ПОРАНЕШНИ ВРАБОТЕНИ НА ФАРМАЦЕВТСКИОТ ГИГАНТ АЛКАЛОИД КОЈ СЛАВИ 85 ГОДИНИ ПОСТОЕЊЕ
(ВИДЕО) „АЛКАЛОИД“ слави 85-години јубилеј: Нашите брендови се супериорни, рамо до рамо со светските!
(ВИДЕО) „АЛКАЛОИД“ слави 85-години јубилеј: Нашите брендови се супериорни, рамо до рамо со светските!

БРАВО ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Успешноста во лекување на детските малигноми на Клиниката за детски болести е над 80%, благодарение на овој тим – моите колеги на Одделот за хематологија и онкологија на оваа клиника

Денеска, на Меѓународниот ден посветен на децата кои се борат со канцер, ги посетив колегите и им искажав искрена благодарност за пожртвуваноста, професионалноста и неуморната работа во третманот на децата со малигнитети. Се гордеам со нивната досегашна работа, продолжуваме да работиме посветено за нашите мали херои.

Денеска добивме уште една убава вест. Во насока на оддржување на повеќегодишниот континуитет на соработката на Макстил со Клиниката за детска болести е и поддршката во делот на реновирањето на Одделот за детска онкологија, кој би прераснал во регионален центар за лекување на деца погодени од канцер.

loading...

ANIMEFLIX: Space Fantasia 2001 Nights anime episode Full online free at https://animeflix.nl animeflix my hero academia movie

Watch Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIG - Tachikomatic Days (Dub) Episode 26

4Anime: Samurai Girls anime episode 12 online free at https://4anime.biz persona 4 animation crunchyroll

AnimeFLV: Show By Rock!! Short!! (Dub) anime episode 12 online free at https://animeflv.uk animes online

Dribbble: https://dribbble.com/animeflixnl/about

Pubhtml5: https://pubhtml5.com/homepage/flfy