Османи: Силно ја поддржуваме аспирацијата на Шведска и Финска за членство во НАТО
Османи: Силно ја поддржуваме аспирацијата на Шведска и Финска за членство во НАТО
Маричиќ: Преку ИПА проекти за управување со органски отпад ги реализираме целите на Залениот договор
Маричиќ: Преку ИПА проекти за управување со органски отпад ги реализираме целите на Залениот договор
КАСАМИ МУ ДАДЕ КОРПА НА МИЦКОВСКИ: СЕГА НЕ Е ВРЕМЕ ЗА ИЗБОРИ!
КАСАМИ МУ ДАДЕ КОРПА НА МИЦКОВСКИ: СЕГА НЕ Е ВРЕМЕ ЗА ИЗБОРИ!
(Фото) Езерцата во Градски парк неисчистени со месеци, Арсовска ги претвори во извор на зараза
(Фото) Езерцата во Градски парк неисчистени со месеци, Арсовска ги претвори во извор на зараза
СДСМ инвестира во здравството, после 50 години нов оддел и апарат за магнетна резонанца во Прилеп
СДСМ инвестира во здравството, после 50 години нов оддел и апарат за магнетна резонанца во Прилеп
ВМРО ДПМНЕ СЕ ФАЛИ ДЕКА ВОДАТ НА АНКЕТИ, СДСМ ВЕЛИ ДЕКА ТОА СЕ НАРАЧАНИ АНКЕТИ СО ВЕШТАЧКИ БРОЈКИ
ВМРО ДПМНЕ СЕ ФАЛИ ДЕКА ВОДАТ НА АНКЕТИ, СДСМ ВЕЛИ ДЕКА ТОА СЕ НАРАЧАНИ АНКЕТИ СО ВЕШТАЧКИ БРОЈКИ
Претрес во Куманово и Кичево, пронајдени кокаин, амфетмин и марихуана, приведени дилер и купувач
Претрес во Куманово и Кичево, пронајдени кокаин, амфетмин и марихуана, приведени дилер и купувач
Зеленски: Евровизија ќе се одржи во Мариупол!
Зеленски: Евровизија ќе се одржи во Мариупол!

БРАВО: Во Кавадарци владата инвестира за реконструкција на 6 улици со вредност од 76 522 532 денари!

Наскоро започнува реконструкција на 6 локални улици во Општина Кавадарци со вредност од 76.522.532 денари.
Со првиот повик ќе се опфатат 3 улици и тоа:

1. Улица “Браќа Џунови” во должина 572 метри и шитина од 9 метри со вредност од 5 700 000 денари.
2. Улица “Илинденска” со тротоар во должина од 612 метри и ширина од 12 метри со вредност од 15 450 000 денари.
3. Улица “Пионерска” во должина од 437 метри и ширина од 7 метри со вредност од 6 000 000 денари.

Во Кавадарци и во време на криза се гради и реконструира.
Во Кавадарци владата инвестира за реконструкција на 6 улици со вредност од 76 522 532 денари.

ЗА УБАВО И ЕВРОПСКО КАВАДАРЦИ!!! 🇲🇰🇪🇺

loading...

stream anime online. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

Komi Can’t Communicate Episode 8

Kiss x Sis (TV)

english anime Black Clover

AnimeDao Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

AnimeDao The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 22

tải go88