Заев: Слободоумните знаат да одржат лекција, но знаат кога му се потребни на својот град
Заев: Слободоумните знаат да одржат лекција, но знаат кога му се потребни на својот град
Шилегов: Само обединето Скопје може да продолжи напред
Шилегов: Само обединето Скопје може да продолжи напред
Заев: Најавувам вечерва – давам јасна насока и директива, во сите општински организации, кај сите наши градоначалници, сите министри и директори – GAME CHANGE, ни треба систем другари!
Заев: Најавувам вечерва – давам јасна насока и директива, во сите општински организации, кај сите наши градоначалници, сите министри и директори – GAME CHANGE, ни треба систем другари!
Заев: Oд 1 јануари просечната плата ќе биде 500 евра, а минималната 300 евра
Заев: Oд 1 јануари просечната плата ќе биде 500 евра, а минималната 300 евра
БРАВО - СТРУЈАТА НЕМА ДА ПОСКАПИ ПО ИЗБОРИТЕ НИ ЗА ГРАЃАНИТЕ, НИ ЗА ГОЛЕМИТЕ ПОТРОШУВАЧИ, А НЕМА ДА ИМА НИ РЕСТРИКЦИИ, ОД ВЛАДАТА УВЕРУВААТ ДЕКА ИМААТ И ПЛАН Б
БРАВО - СТРУЈАТА НЕМА ДА ПОСКАПИ ПО ИЗБОРИТЕ НИ ЗА ГРАЃАНИТЕ, НИ ЗА ГОЛЕМИТЕ ПОТРОШУВАЧИ, А НЕМА ДА ИМА НИ РЕСТРИКЦИИ, ОД ВЛАДАТА УВЕРУВААТ ДЕКА ИМААТ И ПЛАН Б
СДСМ СКОПЈЕ ПРОТИВ АРСОВСКА: ЗАГАДУВАЊЕТО НА ВОЗДУХОТ НЕ Е НАМАЛЕНО ЗАРАДИ ВЕТРОТ, ТУКУ ЗАРАДИ МЕРКИТЕ НА ГРАДОТ
СДСМ СКОПЈЕ ПРОТИВ АРСОВСКА: ЗАГАДУВАЊЕТО НА ВОЗДУХОТ НЕ Е НАМАЛЕНО ЗАРАДИ ВЕТРОТ, ТУКУ ЗАРАДИ МЕРКИТЕ НА ГРАДОТ
МИЦКО Е СКАРАН СО ЗДРАВАТА ЛОГИКА: ПОВИКУВА ДА НЕ И СЕ ЛУТИМЕ НА БУГАРИЈА ШТО НЕ УЦЕНУВА, ТУКУ ДА МУ СЕ ЛУТИМЕ НА ЗАЕВ ШТО НЕ ПОПУШТА?!?!
МИЦКО Е СКАРАН СО ЗДРАВАТА ЛОГИКА: ПОВИКУВА ДА НЕ И СЕ ЛУТИМЕ НА БУГАРИЈА ШТО НЕ УЦЕНУВА, ТУКУ ДА МУ СЕ ЛУТИМЕ НА ЗАЕВ ШТО НЕ ПОПУШТА?!?!
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ОТВОРЕНАТА КУЛТУРНА СЦЕНА ВО ГРАДСКИОТ ПАРК ЌЕ БИДЕ НОВАТА ГОРДОСТ НА СКОПЈЕ
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ОТВОРЕНАТА КУЛТУРНА СЦЕНА ВО ГРАДСКИОТ ПАРК ЌЕ БИДЕ НОВАТА ГОРДОСТ НА СКОПЈЕ

БРАВО ЗА КОМПАНИЈАТА ГУЛФ ОИЛ, ДОНИРАА НАФТА ЗА ГРЕЕЊЕ НА СТУДЕНТИТЕ ВО КУЗМАН КОИ ОСТАНАА БЕЗ ГРЕЕЊЕ ПОРАДИ ПРОБЛЕМ СО ДОСТАВАТА

Општествено одговорната компанија Гулф Оил донираше цистерна со нафта за греење на студентите во студентскиот дом Кузман во центарот на градот.

Домот остана без греење поради проблеми со доставата на нафта од државна агенција која прави попис на горивото а претходното раководство на домот не обезбедило нафта на време.

Ова не е прв пат газдите на Супертрејд да донираат, пред неколку месеци донираа нафта во вредност од 1 милион денари за болниците кои се борат со корона вирусот.

Сопственици на компанијата Супертрејд се семејството Стаиќ. Компанијата постои 30 години а сега се познати со бензиските пумпи на американскиот бренд ГУЛФ ОИЛ кои ги има во повеќе градови во земјава.

loading...

Sketchbook ~full color's~ Episode 13

4Anime Watch anime online, English anime online HD

Website https://wcostream.cc: Watch Sorcerous Stabber Orphen (Dub) wcostream Episode 13 watch anime

Cyborg 009 and the Monster Wars (https://animeheaven.pro/m/wWb6) Episode Full

Comicvine gamespot: https://comicvine.gamespot.com/profile/animefreakws/about-me/

Comicvine gamespot: https://comicvine.gamespot.com/profile/gogoanimelol/about-me/