(ВИДЕО) ЕУФОРИЈА ВО КАВАДАРЦИ: ФК ТИКВЕШ ВЛЕГУВА ВО ПРВАТА ЛИГА
(ВИДЕО) ЕУФОРИЈА ВО КАВАДАРЦИ: ФК ТИКВЕШ ВЛЕГУВА ВО ПРВАТА ЛИГА
Арсовска – Алтај: Потпишан значаен договор за соработка меѓу Скопје и турскиот град Конја
Арсовска – Алтај: Потпишан значаен договор за соработка меѓу Скопје и турскиот град Конја
Средба во Давос на претседателот Стево Пендаровски со нобеловецот по економија Џозеф Штиглиц
Средба во Давос на претседателот Стево Пендаровски со нобеловецот по економија Џозеф Штиглиц
(ВИДЕО) Претседателот Пендаровски на панел сесијата „Одржувањето на безбедноста во Европа“ на Светскиот економски форум во Давос
(ВИДЕО) Претседателот Пендаровски на панел сесијата „Одржувањето на безбедноста во Европа“ на Светскиот економски форум во Давос
Сите што гласавме за Преспанскиот договор имаме удел во ова што се случува со МПЦ, велат осумте пратеници од опозицијата што гласаа за уставните измени
Сите што гласавме за Преспанскиот договор имаме удел во ова што се случува со МПЦ, велат осумте пратеници од опозицијата што гласаа за уставните измени
ПЕНДАРОВСКИ ВО ДАВОС ОСТВАРИ КРАТКИ СРЕДБИ СО ШПАНСКИОТ ПРЕМИЕР САНЧЕЗ И СО ПРЕМИЕРОТ НА КОСОВО КУРТИ
ПЕНДАРОВСКИ ВО ДАВОС ОСТВАРИ КРАТКИ СРЕДБИ СО ШПАНСКИОТ ПРЕМИЕР САНЧЕЗ И СО ПРЕМИЕРОТ НА КОСОВО КУРТИ
НОВО МАСОВНО ПУКАЊЕ ВО САД, 18 ГОДИШНИК УБИ 14 УЧЕНИЦИ И ПРОФЕСОР ВО СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО ТЕКСАС, ПОЛИЦИЈАТА СМРТНО ГО ЗАСТРЕЛА
НОВО МАСОВНО ПУКАЊЕ ВО САД, 18 ГОДИШНИК УБИ 14 УЧЕНИЦИ И ПРОФЕСОР ВО СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО ТЕКСАС, ПОЛИЦИЈАТА СМРТНО ГО ЗАСТРЕЛА
ССМ најави масовни протести од утре: Не добиле средба со Владата
ССМ најави масовни протести од утре: Не добиле средба со Владата

БРАВО ЗА ШТИПСКИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК, АМА КОГА МЛАДИТЕ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИ ВО СТРУМИЦА ПРАВЕА ВАКВИ ХУМАНИТАРНИ АКЦИИ, ЧУЛЕВ ГИ АПСЕШЕ И ГИ МАЛТРЕТИРАШЕ ВО ПОЛИЦИСКА СТАНИЦА

“СИТЕ ЗАЕДНО, ЗА БЕЗГРИЖНИ БОЖИЌНИ ПРАЗНИЦИ”

Општина Штип, во соработка со општествено одговорни компании од нашиот град, во текот на денешниот ден го реализира проектот “Сите заедно, за безгрижни Божиќни празници”. На 200 семејства во социјален ризик, во соработка со Урбаните заедници, како и со помош на советници од Совет на Општина Штип, поделивме бадникова вечера, која беше обезбедена од бизнис секторот.

Голема благодарност за компаниите:
Јофа текс, ЕАМ, Балекс, Вами, Бау инженеринг, Аџико, Премиум 2008, Коле транс, Грдовјанка, Албатрос, Алмонт, Тас-комерц, Црво експрес, Ивал трејд, Ларс, Атриум, Дрводекор, Андреј компани, Ваго петрол, КИТ-ГО, Зендолино комерц, Нестор-Нецко и Изгрев, кои несебично го помогнаа проектот и сите заедно се задолживме ова да стане традиција на нашиот град!

loading...

anime heaven au. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

animeheaven WONDER EGG PRIORITY

watch anime online The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

Dragon Ball Super (Dub)

JUJUTSU KAISEN (Dub) Episode 18

AnimeHeaven One Piece