Заев со писмо до сопартијците: Време е за обединување и работа затоа што од другата страна се истите насилници и криминалци кои ја уништуваа земјата со години
Заев со писмо до сопартијците: Време е за обединување и работа затоа што од другата страна се истите насилници и криминалци кои ја уништуваа земјата со години
(ВИДЕО) БОМБА - БЕСА И АЛИЈАНСА ПОСТИГНАА ЛОКАЛНА КОАЛИЦИЈА ЗА ОСВОЈУВАЊЕ НА ТЕТОВО И ГОСТИВАР
(ВИДЕО) БОМБА - БЕСА И АЛИЈАНСА ПОСТИГНАА ЛОКАЛНА КОАЛИЦИЈА ЗА ОСВОЈУВАЊЕ НА ТЕТОВО И ГОСТИВАР
(ВИДЕО) ВАРХЕИ ГО ПРЕЗЕНТИРАШЕ ЕУ ИЗВЕШТАЈОТ ЗА ЗАПАДЕН БАЛКАН: АЛБАНИЈА И СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ИСПОРАЧАА, ВРЕМЕ Е НИЕ ДА СИ ГО ОДРЖИМЕ ЗБОРОТ!
(ВИДЕО) ВАРХЕИ ГО ПРЕЗЕНТИРАШЕ ЕУ ИЗВЕШТАЈОТ ЗА ЗАПАДЕН БАЛКАН: АЛБАНИЈА И СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ИСПОРАЧАА, ВРЕМЕ Е НИЕ ДА СИ ГО ОДРЖИМЕ ЗБОРОТ!
ВО КАВАДАРЦИ ПРОДОЛЖУВААТ ГРАДЕЖНИТЕ АКТИВНОСТИ
ВО КАВАДАРЦИ ПРОДОЛЖУВААТ ГРАДЕЖНИТЕ АКТИВНОСТИ
Ексклузивно на МИА: ЕК смета дека власта треба да продолжи со реформите и да се фокусира на спроведување на постоечката законска рамка наместо на спорадични нови иницијативи
Ексклузивно на МИА: ЕК смета дека власта треба да продолжи со реформите и да се фокусира на спроведување на постоечката законска рамка наместо на спорадични нови иницијативи
Привремениот престој во Северна Македонија заврши за уште 27 граѓани на Авганистан, траен престој им обезбеди Ирска
Привремениот престој во Северна Македонија заврши за уште 27 граѓани на Авганистан, траен престој им обезбеди Ирска
Гемак Трејд одбележува 30 години од своето основање - Три децении синоним за одржливост, успех и иновативност
Гемак Трејд одбележува 30 години од своето основање - Три децении синоним за одржливост, успех и иновативност
ТРИЧКО НАЦИОНАЛЕ: НЕ ДОБИ СДСМ ШАМАР, МАКЕДОНЕЦОТ САМ СЕБЕ СИ УДРИ ШАМАР!
ТРИЧКО НАЦИОНАЛЕ: НЕ ДОБИ СДСМ ШАМАР, МАКЕДОНЕЦОТ САМ СЕБЕ СИ УДРИ ШАМАР!

БРЕЕЕЈ ОСЕТ ДА СЕ НЕМАЛО БАР ДА ИЗГЛУМАТ ДЕКА НЕ СЕ ПАРТИСКА КУРТОН ТЕЛЕВИЗИЈА – ВАКА ВМРО ДПМНЕ ГИ ЗАМИСЛУВА МЕДИУМИТЕ: МАЛКУ БЕА НАД 100 ИНТЕРВЈУА ШТО МУ ГИ НАПРАВИЈА, ПА И ЗА НОВА ГОДИНА КУРТОНИТЕ ОД АЛФА МУ ОТИДОА ДОМА НА МИЦКО!

Значи малце беа над 100 интервјуа што му ги направија во текот на годината, па куртоните на Алфа за ептен да си го заработат маслото од Унгарија му отидоа дома на лидерот на ВМРО ДПМНЕ за нова година, значи да се знае за кого работат и кој им е шеф.

Вака ВМРО ДПМНЕ ги замислува медиумите како лична видео промоција на лидеро и неговото божество, оној буцкото од Северна Кореја е идеалот за ВМРОВЦИТЕ не за џабе се гордеат што се пријатели со типови како Орбан и слични диктатори…

Осет бре да се немало бар да изглумат дека не се партиска телевизија…

loading...

AnimeDao Watch english anime Online in HD for FREE

WCOStream: A Journey Through Fairyland (Dub) anime episode Full online free at https://wcostream.cc wcostream attack on titan

Monster Musume: Everyday Life with Monster Girls OVA (Dub) (https://animetv.cc/m/Ev1d) Episode 2

AnimeBee Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Beatstars: https://www.beatstars.com/animefreakws/about

Recordsetter: https://recordsetter.com/user/kissanimemx