БРАВО - КОЖУВЧАНКА ДОНИРАЛА НАД 160 000 ЕВРА НА КАВАДАРЧАНИ!
БРАВО - КОЖУВЧАНКА ДОНИРАЛА НАД 160 000 ЕВРА НА КАВАДАРЧАНИ!
Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања

Бугарија пред нова криза, Трифонов ја губи поддршката од малите партии

Исправи се, Мафијата надвор нема да го подржи предложениот владин кабинет на Има таков народ. Кога на Има таков народ и недостасуваат пратеници за мнозинство неодговорно е да објавува Влада преку социјалните мрежи без консултации од никого и тоа потсетува на стилот на Бојко Борисов, кој ја крстареше Бугарија со џип и со видео пораките преку Фејсбук ја управуваше земјата изјави Николај Хаџигенов утрово за бугарското радио.

Негодува и Демократска Бугарија која пред изборите се изјасни дека ќе поддржи коалиција со Има таков Народ. Лидерот на демократска Бугарија го критикуваше Слави Трифонов за изборот на кандидати особено на мандатарот Николај Василев но не кажа дали ќе соработува со Трифонов.

Герб на Борисов пак продолжува да се занимава со регуларноста на изборите. Партијата побара оставка од Централана избрана комисијата за како што вели Борисов голема изборна измама во странство. На прес конференцијата Борис објави и дека бил повикан во четврток да се појави на распит во полиција, но не знаел за што ќе биде испрашуван.

loading...

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

free anime Tokyo Revengers

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub) Episode Full

4Anime BANANA FISH Episode 19

anime streaming 4Anime SK8 the Infinity (Dub)

Josee, the Tiger and the Fish