ИДИОТСКАТА ТЕЗА НА ВМРОВЦИТЕ: ХЕРОИН СЕ ПРАВИ ОД СОЛНА КИСЕЛИНА И АЦЕТОН КОИ ЧИНАТ 20 ДЕНАРИ ЗА ЛИТРО И НЕ ГОРАТ ПОД НИКАКВИ УСЛОВИ!
ИДИОТСКАТА ТЕЗА НА ВМРОВЦИТЕ: ХЕРОИН СЕ ПРАВИ ОД СОЛНА КИСЕЛИНА И АЦЕТОН КОИ ЧИНАТ 20 ДЕНАРИ ЗА ЛИТРО И НЕ ГОРАТ ПОД НИКАКВИ УСЛОВИ!
Џафери изрази сочувство за смртта на Пендаров
Џафери изрази сочувство за смртта на Пендаров
НОВА МАЈМУНАРИЈА НА ВМРОВЦИТЕ: ЛАЖЕН ПРОФИЛ НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧАШКА ШИРИ ОМРАЗА ЗА АВТОБУСКАТА НЕСРЕЌА ВО БУГАРИЈА
НОВА МАЈМУНАРИЈА НА ВМРОВЦИТЕ: ЛАЖЕН ПРОФИЛ НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧАШКА ШИРИ ОМРАЗА ЗА АВТОБУСКАТА НЕСРЕЌА ВО БУГАРИЈА
ОВОЈ ИСПАДНА МНОГУ СМЕШЕН ЧОВЕК: Екс министерот Хоџа јавно пиел кафе со Муса, ама мисли дека го следат и сликаат
ОВОЈ ИСПАДНА МНОГУ СМЕШЕН ЧОВЕК: Екс министерот Хоџа јавно пиел кафе со Муса, ама мисли дека го следат и сликаат
Беличанец: Заев затекна корумпирана партиска мафијашка држава на која и ја скрши кичмата
Беличанец: Заев затекна корумпирана партиска мафијашка држава на која и ја скрши кичмата
(ВИДЕО) Васев: Градоначалниците од ВМРО-ДПМНЕ не работат ништо, промовираат проекти на СДСМ и му служат само на Мицкоски
(ВИДЕО) Васев: Градоначалниците од ВМРО-ДПМНЕ не работат ништо, промовираат проекти на СДСМ и му служат само на Мицкоски
Оставката на Заев од премиер зависи од преговорите со Алтернатива и Бугарија
Оставката на Заев од премиер зависи од преговорите со Алтернатива и Бугарија
Косово: Награда од 20 илјади евра за тој што ќе помогне во откривањето на тројниот убиец кај Дечане
Косово: Награда од 20 илјади евра за тој што ќе помогне во откривањето на тројниот убиец кај Дечане

ЧЛЕН НА СДСМ: ИМАМЕ ОДЛИЧЕН ПРОДУКТ, АМА ЏАБЕ, НЕ ЗНАЕМЕ ДА ГО ПРОДАДЕМЕ НА НАРОДОТ!

ПР менаџментот и пропагандата е најслабата алка на СДСМ сиве овие години.Џабе имаш добар производ ако не знаеш да го продадеш спакуваш убаво наџиџаш,може само да се утепаш од работа а да има слаб ефект.

Толку ли беше тешко да се подмачкаат неколку влијателни портали барем убавите работи да ти ги постираат,ништо повеќе.Не велам дека требаше како вмро 24/7 да бидеш застапен против тоа се боревме нели,ама барем малце од малце.

Функционерите кои се офајдија нигде ги нема,ни шеруваат ни споделуваат,по некое лајкче само ставаат каде што имаат интерес колку да бидат видени да се рече дека се живи.
И сега ајде ќе притиснеме на обичното членство да споделува,ќе им вршиме притисок.Она членство кое нема никаква вина за сегашната ситуација,кое е најмалце криво за се што се случува,и како по народната:Не може по магарето па удри по самарот.

Едвај добиле работа за мизерна плата,дел се сеуште под договор,дел сеуште чекаат,и на нив ќе се потпреме сега да ни ги перат гомната.Не иде така другари.

loading...

Website https://kissanime.mx: Watch Saekano the Movie: Finale kissanime Episode Full kissanimenz

4Anime Watch anime online, English anime online HD

Boonie Bears: Blast into the Past (https://animekisa.in/m/l4Vz) Episode Full

Website https://animeflv.uk: Watch Furusato Meguri Nippon no Mukashibanashi animeflv Episode 50 anime stream

Watch A Certain Magical Index Movie Special Episode Full