(ВИДЕО) ВАКВИТЕ ЛУЃЕ ДАВААТ НАДЕЖ ДЕКА ЕДЕН ДЕН СВЕТОТ ЌЕ БИДЕ ПОДОБРО МЕСТО ЗА ЖИВЕЕЊЕ
(ВИДЕО) ВАКВИТЕ ЛУЃЕ ДАВААТ НАДЕЖ ДЕКА ЕДЕН ДЕН СВЕТОТ ЌЕ БИДЕ ПОДОБРО МЕСТО ЗА ЖИВЕЕЊЕ
(ВИДЕО) Дива свиња уби ловџија во Неготино
(ВИДЕО) Дива свиња уби ловџија во Неготино
ИДИОТСКАТА ТЕЗА НА ВМРОВЦИТЕ: ХЕРОИН СЕ ПРАВИ ОД СОЛНА КИСЕЛИНА И АЦЕТОН КОИ ЧИНАТ 20 ДЕНАРИ ЗА ЛИТРО И НЕ ГОРАТ ПОД НИКАКВИ УСЛОВИ!
ИДИОТСКАТА ТЕЗА НА ВМРОВЦИТЕ: ХЕРОИН СЕ ПРАВИ ОД СОЛНА КИСЕЛИНА И АЦЕТОН КОИ ЧИНАТ 20 ДЕНАРИ ЗА ЛИТРО И НЕ ГОРАТ ПОД НИКАКВИ УСЛОВИ!
Џафери изрази сочувство за смртта на Пендаров
Џафери изрази сочувство за смртта на Пендаров
НОВА МАЈМУНАРИЈА НА ВМРОВЦИТЕ: ЛАЖЕН ПРОФИЛ НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧАШКА ШИРИ ОМРАЗА ЗА АВТОБУСКАТА НЕСРЕЌА ВО БУГАРИЈА
НОВА МАЈМУНАРИЈА НА ВМРОВЦИТЕ: ЛАЖЕН ПРОФИЛ НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧАШКА ШИРИ ОМРАЗА ЗА АВТОБУСКАТА НЕСРЕЌА ВО БУГАРИЈА
ОВОЈ ИСПАДНА МНОГУ СМЕШЕН ЧОВЕК: Екс министерот Хоџа јавно пиел кафе со Муса, ама мисли дека го следат и сликаат
ОВОЈ ИСПАДНА МНОГУ СМЕШЕН ЧОВЕК: Екс министерот Хоџа јавно пиел кафе со Муса, ама мисли дека го следат и сликаат
Беличанец: Заев затекна корумпирана партиска мафијашка држава на која и ја скрши кичмата
Беличанец: Заев затекна корумпирана партиска мафијашка држава на која и ја скрши кичмата
(ВИДЕО) Васев: Градоначалниците од ВМРО-ДПМНЕ не работат ништо, промовираат проекти на СДСМ и му служат само на Мицкоски
(ВИДЕО) Васев: Градоначалниците од ВМРО-ДПМНЕ не работат ништо, промовираат проекти на СДСМ и му служат само на Мицкоски

ЧЛЕН НА СДСМ СО РАДИКАЛЕН ПРЕДЛОГ: Народ сака да му се помага!

После избори Курто Дудуш да си го апсите а не кривичните во фиока да му ги чувате.

Нора Шаќири одма шут и дупе да и дадете, се утепа од лајна јадење против нас а вие директорка ја ставивте само да ќути,башка ова со Бени изјавите е дополнителен мотив.
И да сте почнале со вработувања уште од 5 ноември, ама најитно најбрзо што можете.

Ќе си се јавите на сите разочарани стари борци ќе им дадете убави места, вмровците по итна постапка бутање најдоле што може нема закон макон професионалци се, да се правдате со тие бош муабети.

Само така ќе се обединиме ојачаме и повторно ја вратиме победничката енергија. А тоа ситници документи вадење изводи,преку ред во болници секојдневие да ви биде со едно титкање на тел да сте се јавувале,кога можат дуи и вмро можеме и ние така. А не муабетот не сме како нив,е треба да бидеме и бетер народ тоа сака.Правна држава сите сме исти мочај му се не пали, народ сака да му се помага.

loading...

AnimeTV: Gakumon!: Ookami Shoujo wa Kujikenai anime episode 3 - raw online free at https://animetv.cc demon slayer anime tv

Watch Sengoku☆Paradise Kiwami Episode 15

AnimeHeaven: Corporate Warrior Arslan anime episode 6 online free at https://animeheaven.pro animeheavens

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz

AniWatch: Wacky TV Nanana anime episode 24 online free at https://aniwatch.pro anime