Автомобил на годината за 2022: новиот PEUGEOT 308 - финалист
Автомобил на годината за 2022: новиот PEUGEOT 308 - финалист
ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени
Нов автобус се запали во Бугарија, овој пат со регистерски ознаки од Романија
Нов автобус се запали во Бугарија, овој пат со регистерски ознаки од Романија
БОМБА НА ГРУБИ - Ако спорот со Бугарија не се реши сега, ќе влијае врз безбедноста на земјата
БОМБА НА ГРУБИ - Ако спорот со Бугарија не се реши сега, ќе влијае врз безбедноста на земјата
Министерката Шекеринска ги награди припадниците на Армијата кои учествува во гасењето на пожарите: Покажавте дека сте лидери со принципи, интегритет и храброст, благодарам на пожртвуваноста
Министерката Шекеринска ги награди припадниците на Армијата кои учествува во гасењето на пожарите: Покажавте дека сте лидери со принципи, интегритет и храброст, благодарам на пожртвуваноста

ЧЛЕНОВИТЕ НА СДСМ ВО ШОК: НА ОВИЕ ИЗБОРИ БРАНКО И НЕГОВИТЕ БЛИСКИ АГИТИРААТ ДА СЕ ГЛАСА ПРОТИВ СДСМ?!?!

Членовите на СДСМ се шокирани на терен кога гледаат дека најблиските луѓе на Бранко Црвенковски агитираат против гласање за СДСМ??!?!

Екс ген секретарот на СДСМ Горан Минчев овие денови е виден на терен во друштво на екс градоначалници на СДСМ кои биле поставени во време на бранко и најверојатно од нив е побарано да се активираат на терен и да повикаат да се гласа против СДСМ?!?! Со цел рушење на СДСМ од власт а потоа битка на Бихачка за превласт во СДСМ кој тогаш ќе биде во криза и така ќе биде добар за преземање од сегашното раководство?!?!

Минчев е виден и на состанови со лидерите на Алијанса и ВМРО ДПМНЕ, фотка имаме само од средбата со Села и Таравари, од другата средба не успеавме да обезбедиме фотка, но знаеме дека се случила таква средба.

Инаку, Горан Минчев беше генерален секретар на СДСМ од 2006 до 2008 година, кога претседател на партијата е Радмила Шекеринска и тогаш СДСМ го доживува најголемиот пораз во својата историја, на изборите во 2008 година. Бил пратеник во Собранието и важи за еден од неколкуте најлојални соработници на Бранко Црвенковски. Сестрата на Минчев е старосватица на брачниот пар Бранко и Јасна Црвенковски.

loading...

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD

WCOStream: Eureka Seven AO (Dub) anime episode 24 online free at https://wcostream.cc wcostream attack on titan

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz

AnimeKisa: Pugyuru anime episode 13 online free at https://animekisa.in watch animes

AnimeTV Watch anime online, English anime online HD