(ВИДЕО) Македонски Телеком одбележува 25 години мобилна телефонија во Македонија
(ВИДЕО) Македонски Телеком одбележува 25 години мобилна телефонија во Македонија
ЕВЕ ЗОШТО ЗАЕВ ЌЕ БИДЕ ПРЕМИЕР УШТЕ ДОЛГО ВРЕМЕ: ВЛАСТА (СДСМ - БЕСА - ЛДП - ДОМ - ДУИ) ОСВОИ 390 000 ГЛАСОВИ НАСПРОТИ ОПОЗИЦИЈАТА (ВМРО ДПМНЕ-ГРОМ - АА) КОЈА ОСВОИ 340 000 ГЛАСОВИ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ!
ЕВЕ ЗОШТО ЗАЕВ ЌЕ БИДЕ ПРЕМИЕР УШТЕ ДОЛГО ВРЕМЕ: ВЛАСТА (СДСМ - БЕСА - ЛДП - ДОМ - ДУИ) ОСВОИ 390 000 ГЛАСОВИ НАСПРОТИ ОПОЗИЦИЈАТА (ВМРО ДПМНЕ-ГРОМ - АА) КОЈА ОСВОИ 340 000 ГЛАСОВИ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ!
КОЛКУ НЕКОИ НОВИНАРИ ПОВРШНО АНАЛИЗИРААТ - ИДИОТСКА КОЛУМНА НА УРЕДНИКОТ НА ДОЈЧЕ ВЕЛЕ ПОЛНА СО ТЕШКИ ГЛУПОСТИ
КОЛКУ НЕКОИ НОВИНАРИ ПОВРШНО АНАЛИЗИРААТ - ИДИОТСКА КОЛУМНА НА УРЕДНИКОТ НА ДОЈЧЕ ВЕЛЕ ПОЛНА СО ТЕШКИ ГЛУПОСТИ
ОМРАЗАТА КОН ЗАЕВ МУ ГО ПОМРАЧИЛА УМОТ НА ГЕРО, МУ СЕ ЗАКАНУВА НА ЗАЕВ СО ГРОБОВИ, НЕ ЗНАЕ ДА СЕ ИЗРАДУВА НА УСПЕХОТ НА НЕГОВИТЕ ВМРО ДПМНЕ, ТУКУ ЦЕЛИОТ СО КЛЕТВИ МУ СЕ ЗАКАНУВА НА ЗАЕВ
ОМРАЗАТА КОН ЗАЕВ МУ ГО ПОМРАЧИЛА УМОТ НА ГЕРО, МУ СЕ ЗАКАНУВА НА ЗАЕВ СО ГРОБОВИ, НЕ ЗНАЕ ДА СЕ ИЗРАДУВА НА УСПЕХОТ НА НЕГОВИТЕ ВМРО ДПМНЕ, ТУКУ ЦЕЛИОТ СО КЛЕТВИ МУ СЕ ЗАКАНУВА НА ЗАЕВ
ПРОФЕСОРОТ НАНО РУЖИН СТАНА ПРОФЕСОР НА УНИВЕРЗИТЕТОТ НА ОБЕДИНЕТИТЕ НАЦИИ ВО БЕЛГРАД
ПРОФЕСОРОТ НАНО РУЖИН СТАНА ПРОФЕСОР НА УНИВЕРЗИТЕТОТ НА ОБЕДИНЕТИТЕ НАЦИИ ВО БЕЛГРАД
СПОРЕДЕНО СО МИНАТИЕ ИЗБОРИ ВО 2017-ТА ГОДИНА, РЕЧИСИ 230 000 ГЛАСАЧИ ОСТАНАА ДОМА НА ОВИЕ ИЗБОРИ И РЕШИЈА ДА НЕ ГО ДАДАТ СВОЈОТ ГЛАС НИКОМУ
СПОРЕДЕНО СО МИНАТИЕ ИЗБОРИ ВО 2017-ТА ГОДИНА, РЕЧИСИ 230 000 ГЛАСАЧИ ОСТАНАА ДОМА НА ОВИЕ ИЗБОРИ И РЕШИЈА ДА НЕ ГО ДАДАТ СВОЈОТ ГЛАС НИКОМУ
СЕ ОГЛАСИ ЗАЕВ: Граѓаните пратија порака и ние таа порака мораме да ја слушаме, да ја разбереме и да постапуваме по неа
СЕ ОГЛАСИ ЗАЕВ: Граѓаните пратија порака и ние таа порака мораме да ја слушаме, да ја разбереме и да постапуваме по неа
Кондовски кон битолчани: Вашата поддршка ми значи, одиме на голема победа!
Кондовски кон битолчани: Вашата поддршка ми значи, одиме на голема победа!

ШТИП ИМА СРЕЌА ШТО ИМА ВАКОВ ГРАДОНАЧАЛНИК, ЧОВЕКОТ ПЛЕНИ СО СВОЈОТ ИНТЕЛЕКТ И ХАРИЗМА – НИКОЛОВ: ОНИЕ ШТО НЕ СЕ ВАКЦНИРААТ ПРАВАТ ШТЕТА ВРЗ ЗАЕДНИЦАТА ЗАТОА ШТО ВИРУСОТ КАЈ НИВ МУТИРА И СЕ ЗАСИЛУВА И СТАНУВА ЗАКАНА ЗА СИТЕ

– Одбраната против вирусот треба да го гледаме низ призмата на војната, па ако вирусот е непријателот кој не напаѓа, ние сите треба да го пречекаме со штитови и панцири да не може да не прободе и навлезе во нашите тела, и сега ако сме сите вакцнирани он ќе изумре нема каде да живее, затоа што живее само во човечките тела, е тука е штетата на анви ваксерите, они дозволуваат кај нив да влезе вирусот, па се борат со него, вирусот се адаптира во телата на имунолошкиот напад и мутира и се засилува и станува се поопасен со тек на време и потоа станува закана и за вакцинираните затоа што вирусот природно е програмиран со тек на време да мутира и станува потежок за елиминација, тоа се законите на природата кои важат и кај вирусите, тоа се дарвиновите правила на природата… Значи ако му дозволиме да живее во нашите тела он мутира и се влошува како наш непријател, затоа треба да се вакцинираме, да не му доволиме тоа да го прави, да не му даваме средина каде ќе расте и ќе мутира…

Штип има среќа што има ваков доктор и ваков градоначалник со ваков интелект и харизма, браво доктор Сашко Николов.

loading...

KissAnime Watch anime online, English anime online HD

ANIMEFLIX: Comical Psychosomatic Medicine anime episode 20 online free at https://animeflix.nl fire force animeflix

AnimeFLV: The Best!! Extremely Cool Student Council President Second Collection anime episode 51 online free at https://animeflv.uk dubbed anime

AniWatch: Ojamajo Doremi: Owarai Gekijou anime episode 26 online free at https://aniwatch.pro aniwatch

Os mbed: https://os.mbed.com/users/gogoanimelol/

Telegra: https://telegra.ph/AnimeFreak-06-30