(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!

ЧОВЕКОТ ШТО ЈА ЗАТВОРИ А1, НЕ КАРА СИТЕ ШТО СМЕ СЕ РАДУВАЛЕ НА ЗАТВОРСКАТА КАЗНА ЗА МИЈАЛКОВ, ТОА БИЛО СРАМОТА?!?!

Судијата Туфегџиќ има големи тестиси. Човекот ја затвори А1 во една политичка пресметка на режимот со Велија Рамковски па сега дури се дрзна да ја кара цела јавност што се радувала на затворската казна за Мијалков.

Абе човек, оди таму негде у некоја колиба и сади везен пипер и кромид и не продавај многу лекции жити се аман заман, кај си нашол мирен народ па уште и на глава му се мочаш… Кај крив и намачкан со сите масла па уште дели морал и лекции на тв, ццц…

НАРОДОТ ВИКА – НАШОЛ ПА ЗАШОЛ!

loading...

AniWatch: Kinnikuman: Ooabare! Seigi Choujin anime episode Full online free at https://aniwatch.pro watch anime

4Anime Watch anime online, English anime online HD

Fate/Kaleid Liner Prisma Illya: Dance at the Sports Festival! Episode Full

Null Peta Special (https://animefreak.ws/m/5woy) Episode Full

Wnyblues: https://wnyblues.org/My-Blues-Society/My-Profile/userId/137786

Kenhsinhvien: https://kenhsinhvien.vn/wall/animefreakws.1087747/#about