Мицкоски со старите финти на Груевски, прави обид за пуч во ЛДП, реагираат од партијата
Мицкоски со старите финти на Груевски, прави обид за пуч во ЛДП, реагираат од партијата
(ВИДЕО) СПАСОВСКИ: ИМА МНОГУ ЧУДНИ РАБОТИ ВО НАШЕТО СУДСТВО, ЗОШТО МИЈАЛКОВ И КАМЧЕВ МОЖАТ ДА СИ ЈА КУПАТ СЛОБОДАТА СО БРДО ПАРИ, А ОБИЧНИОТ НАРОД КОН Е СИРОМАШЕН СКАПУВА ПО ПРИТВОРИ?
(ВИДЕО) СПАСОВСКИ: ИМА МНОГУ ЧУДНИ РАБОТИ ВО НАШЕТО СУДСТВО, ЗОШТО МИЈАЛКОВ И КАМЧЕВ МОЖАТ ДА СИ ЈА КУПАТ СЛОБОДАТА СО БРДО ПАРИ, А ОБИЧНИОТ НАРОД КОН Е СИРОМАШЕН СКАПУВА ПО ПРИТВОРИ?
Грковска-Брнз: Продолжува поддршката и соработката за унапредување на демократските процеси и стратешките реформи
Грковска-Брнз: Продолжува поддршката и соработката за унапредување на демократските процеси и стратешките реформи
ПРОФЕСОР МАРКОВИЌ: КОВАЧЕВСКИ ДЕЛУВА КАКО ПОЛИТИЧАР БЕЗ ЕМОЦИИ, КОНТРАСТ ОД ТОА ШТО БЕШЕ ЗАЕВ, А ЗА ПРОФЕСОРОТ ТУПАНЧЕВСКИ ИМАШЕ ПОФАЛБИ ДУРИ И ОД ВМРО ДПМНЕ И ЛЕВИЦА ШТО ЗА МЕНЕ Е ГОЛЕМО ИЗНЕНАДУВАЊЕ
ПРОФЕСОР МАРКОВИЌ: КОВАЧЕВСКИ ДЕЛУВА КАКО ПОЛИТИЧАР БЕЗ ЕМОЦИИ, КОНТРАСТ ОД ТОА ШТО БЕШЕ ЗАЕВ, А ЗА ПРОФЕСОРОТ ТУПАНЧЕВСКИ ИМАШЕ ПОФАЛБИ ДУРИ И ОД ВМРО ДПМНЕ И ЛЕВИЦА ШТО ЗА МЕНЕ Е ГОЛЕМО ИЗНЕНАДУВАЊЕ
(ВИДЕО) БРАВО МВР, ИСКОНТРОЛИРАНИ 600 АВТОБУСИ И КОМБИЊА - Поради неисправност санкционирани 60 возила со кои се врши јавен превоз на територија на цела држава
(ВИДЕО) БРАВО МВР, ИСКОНТРОЛИРАНИ 600 АВТОБУСИ И КОМБИЊА - Поради неисправност санкционирани 60 возила со кои се врши јавен превоз на територија на цела држава
(ВИДЕО) ПРОФЕСОР МАРКОВИЌ: КОЛКУ ПОВЕЌЕ ЧЕКАМЕ СО РЕШЕНИЕ СО БУГАРИЈА ТОЛКУ ЌЕ БИДЕ ПОЛОШО ЗА НАС
(ВИДЕО) ПРОФЕСОР МАРКОВИЌ: КОЛКУ ПОВЕЌЕ ЧЕКАМЕ СО РЕШЕНИЕ СО БУГАРИЈА ТОЛКУ ЌЕ БИДЕ ПОЛОШО ЗА НАС
Герасимовски – Силвестри: Италијанскиот да се изучува во училиштата во Центар
Герасимовски – Силвестри: Италијанскиот да се изучува во училиштата во Центар
Радев: Пристапот на Владата кон Северна Македонија треба да се поддржи
Радев: Пристапот на Владата кон Северна Македонија треба да се поддржи

ЦИСТЕРНИ ОД СТРУМИЦА, КОЧАНИ, РАДОВИШ, ПРОБИШТИП И АРМИЈАТА СЕ ВКЛУЧИЈА ВО ПОМОШТА ЗА ШТИП КОЈ ОСТАНА БЕЗ ВОДА ВО СРЕД ПАНДЕМИЈА СО КОРОНА

По веста на порталот СДК дека градот Штип и граѓаните се оставени сами на себе да се снаоѓаат два дена без вода во сред пандемија со Корона, побаравме изјава од локалните власти во Штип дали е тоа точно од таму ни изјавија:

– Повикана е армијата на помош со свои цистерни, побарана е помош и од соседните градови Пробиштип, Радовиш, Кочани, Струмица и сите испратија цистерни со вода со што се помага на населените места со вода за пиење и техничка вода. Вклучени се и сите капацитети на ЈП ИСАР кој поседува 5 цистерни за вода. Се работи и на санирање на дефектот на главната водоводна цевка која пука неколку пати по ред откако ќе биде заменета, не знаеме дали се работи за лош квалитет на материјалите или некој друг проблем но бргу проблемот ќе биде решен, работиме на тоа 24 часа без прекин!

loading...

animes online. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub] Episode 8

Naruto: Shippuden Episode 496

My Hero Academia Season 4 Episode 21

AnimeDao DARLING in the FRANXX Episode 21

watch animes My Hero Academia Season 5