ОСМАНИ ВО ЊУЈОРК НА СРЕДБА СО БАЛАКРИШНАН, МИНИСТЕР ЗА НАДВОРЕШНИ РАБОТИ НА ЕКОНОМСКИОТ ЏИН СИНГАПУР
ОСМАНИ ВО ЊУЈОРК НА СРЕДБА СО БАЛАКРИШНАН, МИНИСТЕР ЗА НАДВОРЕШНИ РАБОТИ НА ЕКОНОМСКИОТ ЏИН СИНГАПУР
ДАНЕЛА ГИ РАЗОЧАРА ВМРОВЦИТЕ: НЕ МИ СЕ ДОПАЃА СКОПЈЕ 2014-ТА!
ДАНЕЛА ГИ РАЗОЧАРА ВМРОВЦИТЕ: НЕ МИ СЕ ДОПАЃА СКОПЈЕ 2014-ТА!
(ВИДЕО) ЕВЕ ЗОШТО ДАНЕЛА ИЗБЕГА ОД НОВИНАРИТЕ: ВЕЛИТЕ НЕ СТЕ ЧОВЕК НА ГРУЕВСКИ, НО ФАКТИТЕ ВЕЛАТ ДЕКА СТАНАВТЕ ЛИДЕР НА ССК ВО ЕКОТ НА РЕЖИМОТ, НЕ КАЖАВТЕ НИТУ ЕДНА КРИТИКА ЗА РЕЖИМОТ, ПОТОА СТАНАВТЕ КОНЗУЛ БАШ НА УНГАРИЈА КАДЕ Е ИЗБЕГАН ГРУЕВСКИ, СЕГА БАШ ВИЕ СТЕ КАНДИДАТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ВМРО ДПМНЕ?!?!
(ВИДЕО) ЕВЕ ЗОШТО ДАНЕЛА ИЗБЕГА ОД НОВИНАРИТЕ: ВЕЛИТЕ НЕ СТЕ ЧОВЕК НА ГРУЕВСКИ, НО ФАКТИТЕ ВЕЛАТ ДЕКА СТАНАВТЕ ЛИДЕР НА ССК ВО ЕКОТ НА РЕЖИМОТ, НЕ КАЖАВТЕ НИТУ ЕДНА КРИТИКА ЗА РЕЖИМОТ, ПОТОА СТАНАВТЕ КОНЗУЛ БАШ НА УНГАРИЈА КАДЕ Е ИЗБЕГАН ГРУЕВСКИ, СЕГА БАШ ВИЕ СТЕ КАНДИДАТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ВМРО ДПМНЕ?!?!
РАБОТА ЗА ИНЖЕНЕРИ ВО РЕНОМИРАНА ФИРМА ВО ГЕРМАНИЈА, ПЛАТА НАД 3000 ЕВРА МЕСЕЧНО
РАБОТА ЗА ИНЖЕНЕРИ ВО РЕНОМИРАНА ФИРМА ВО ГЕРМАНИЈА, ПЛАТА НАД 3000 ЕВРА МЕСЕЧНО
ДАНЕЛА АРСОВСКА ПРИЗНА ДЕКА Е РЕЖИМСКА ИЗМАМА: НИКОГАШ НЕ СУМ СЕ БАВЕЛА СО БИЗНИС, ИАКО ВОДЕВ 6 ГОДИНИ КОМОРА ЗА МАЛИ БИЗНИСИ?!?!
ДАНЕЛА АРСОВСКА ПРИЗНА ДЕКА Е РЕЖИМСКА ИЗМАМА: НИКОГАШ НЕ СУМ СЕ БАВЕЛА СО БИЗНИС, ИАКО ВОДЕВ 6 ГОДИНИ КОМОРА ЗА МАЛИ БИЗНИСИ?!?!
(ВИДЕО) СКАНДАЛ: ВО СТИЛОТ НА ГРУЕВСКИ, ДАНЕЛА АРСОВСКА ЗАДОЦНИ 40 МИНУТИ НА ПОТПИШУВАЊЕТО НА ДЕКЛАРАЦИЈАТА ЗА ФЕР ИЗБОРИ, ПОТОА ИЗБЕГА ОД НОВИНАРИТЕ ПОРАДИ НЕЗГОДНИТЕ ПРАШАЊА!
(ВИДЕО) СКАНДАЛ: ВО СТИЛОТ НА ГРУЕВСКИ, ДАНЕЛА АРСОВСКА ЗАДОЦНИ 40 МИНУТИ НА ПОТПИШУВАЊЕТО НА ДЕКЛАРАЦИЈАТА ЗА ФЕР ИЗБОРИ, ПОТОА ИЗБЕГА ОД НОВИНАРИТЕ ПОРАДИ НЕЗГОДНИТЕ ПРАШАЊА!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: ПРЕД ОЧИТЕ НА ДАНЕЛА АРСОВСКА, НЕЈЗИНИТЕ БОДИГАРДИ ГО ЛАКТАА И ГУРАА САШЕ ПОЛИТИКО ЗАТОА ШТО ПОСТАВУВАЛ НЕЗГОДНИ ПРАШАЊА?!?!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: ПРЕД ОЧИТЕ НА ДАНЕЛА АРСОВСКА, НЕЈЗИНИТЕ БОДИГАРДИ ГО ЛАКТАА И ГУРАА САШЕ ПОЛИТИКО ЗАТОА ШТО ПОСТАВУВАЛ НЕЗГОДНИ ПРАШАЊА?!?!
(ВИДЕО) ЗАЕВ ДО ЧАДИКОВСКИ: МЛАДЕНЕ ЈАС МОЖАМ МНОГУ ЛЕСНО ЗА 24 ЧАСА ДА ЈА СКАРАМ ЗЕМЈАВА СО ПОЛА СВЕТ, НО ТОА НЕ Е ДОБРО ЗА НАРОДОТ!
(ВИДЕО) ЗАЕВ ДО ЧАДИКОВСКИ: МЛАДЕНЕ ЈАС МОЖАМ МНОГУ ЛЕСНО ЗА 24 ЧАСА ДА ЈА СКАРАМ ЗЕМЈАВА СО ПОЛА СВЕТ, НО ТОА НЕ Е ДОБРО ЗА НАРОДОТ!

ЦРНИ ДЕНОВИ ЗА МАКЕДОНСКАТА ПОЛИЦИЈА: Ноќеска прегазен полицаец додека запирал залетано возило во Кисела Вода, уапсени две лица

Во текот на синоќешните полициски контроли на сообраќајот во Скопје, еден полицаец е прегазен од страна на возач во скопска Кисела Вода, кого се обидел да го сопре поради брзо возење, потврди МВР.

Повредениот полицаец на улицата „Првомајска“ бил пренесен во Клиничкиот центар, а возачот кој управувал со возилото и неговиот сопатникот биле фатени и уапсени.

„Полициски службеници ги лишиле од слобода А.Д.(19) и К.М.(21), двајцата од Скопје, затоа што околу 01.00 часот на бул.„Борис Трајковски“ со возило „цитроен берлинго“, кое го управувал А.Д., а сопатник бил К.М., удриле и повредиле полициски службеник кој извршувал службени дејствија во областа на сообраќајот (мерење со радар), по што побегнале од местото. По преземени мерки тие биле пронајдени и приведени во полициска станица. По целосно документирање на случајот против нив ќе биде поднесен соодветен поднесок“, соопштија од МВР.

На територијата на град Скопје во текот на вчерашниот ден изречени се вкупно 210 санкции, меѓу кои возење без возачка дозвола 11 лица, пречекорување на дозволената брзина на движење 81 прекршок, нерегистрирани и технички неисправни возила 7, 23 санкционирани мотоциклисти, 74 возила подигнати со пајак, а изречени се и 11 санкции за неносење на заштитна маска.

loading...

Watch Cells at Work! CODE BLACK! Episode 13

Website https://animefreak.ws: Watch Mo Dao Zu Shi: Wanjie Pian animefreak Episode 5 dubbed anime

GoGoAnime Watch english anime Online in HD for FREE

Nozo x Kimi Episode 3

App roll20: https://app.roll20.net/users/9256412/animefreak

Veoh: https://www.veoh.com/users/animefreakws