ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО ДПМНЕ, ДИМЧЕ АРСОВСКИ ДЕНЕСКА ЕМ СЕ ИЗГЛУПИРА ЕМ ЈА ПОФАЛИ ВЛАДАТА - СЕДИ ДИМСА, КЕЦ!
ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО ДПМНЕ, ДИМЧЕ АРСОВСКИ ДЕНЕСКА ЕМ СЕ ИЗГЛУПИРА ЕМ ЈА ПОФАЛИ ВЛАДАТА - СЕДИ ДИМСА, КЕЦ!
Христо Иванов: Доколку РСМ не го прифати францускиот предлог, ризикува целиот процес да почне од почеток
Христо Иванов: Доколку РСМ не го прифати францускиот предлог, ризикува целиот процес да почне од почеток
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Што ќе правиме со францускиот предлог, ќе го прифатиме или ќе го одбиеме?! Ќе бидеме ли како Палестинците кои секогаш одбиле се што им се нудело и се полошо им е како тече времето...
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Што ќе правиме со францускиот предлог, ќе го прифатиме или ќе го одбиеме?! Ќе бидеме ли како Палестинците кои секогаш одбиле се што им се нудело и се полошо им е како тече времето...
ЕВЕ ЗОШТО ЕКСПЛОДИРА АДЕМИ: ВМРОВЦИТЕ МУ ЈА ИСЕКЛЕ РАКАТА СО ФРЛАЊЕ ПРЕДМЕТИ
ЕВЕ ЗОШТО ЕКСПЛОДИРА АДЕМИ: ВМРОВЦИТЕ МУ ЈА ИСЕКЛЕ РАКАТА СО ФРЛАЊЕ ПРЕДМЕТИ
Маричиќ на средба со германски функционери: Имаме перспектива – мора да ја задржиме
Маричиќ на средба со германски функционери: Имаме перспектива – мора да ја задржиме
СДСМ: ВМРО ДПМНЕ СО ПРАВЕЊЕ ИНЦИДЕНТИ ВО СОБРАНИЕ БЛОКИРА НАЗНАЧУВАЊЕ СУДИИ ЗАТОА ШТО ТАКА МИСЛАТ ДЕКА ЌЕ СЕ СПАСАТ ОД ЗАТВОР!
СДСМ: ВМРО ДПМНЕ СО ПРАВЕЊЕ ИНЦИДЕНТИ ВО СОБРАНИЕ БЛОКИРА НАЗНАЧУВАЊЕ СУДИИ ЗАТОА ШТО ТАКА МИСЛАТ ДЕКА ЌЕ СЕ СПАСАТ ОД ЗАТВОР!
(ВИДЕО) ДРАМА ВО СОБРАНИЕТО: ВМРОВЦИТЕ УСПЕАЈА ДА ГО ИЗВАДАТ ОД ТАКТ АРБЕР АДЕМИ КОЈ ВО МОМЕНТИ НА БЕС ПОЧНА ДА ГИ МАВА СО ШИШИЊА И ФИЛЏАНИ!
(ВИДЕО) ДРАМА ВО СОБРАНИЕТО: ВМРОВЦИТЕ УСПЕАЈА ДА ГО ИЗВАДАТ ОД ТАКТ АРБЕР АДЕМИ КОЈ ВО МОМЕНТИ НА БЕС ПОЧНА ДА ГИ МАВА СО ШИШИЊА И ФИЛЏАНИ!
Бугарската влада официјално во оставка, контрадикторни најави за повлекувањето на Борисов од челната позиција на ГЕРБ
Бугарската влада официјално во оставка, контрадикторни најави за повлекувањето на Борисов од челната позиција на ГЕРБ

ДА БЕШЕ ЗАЕВ ДИКТАТОР И КРИМОС КАКО ШТО ВЕЛИ СТОЈМЕНОВ, КАНАЛ 5 ЌЕ БЕШЕ ЗАТВОРЕНА ОДАМНА, ОБЈЕКТОТ КОЈ ГО ГРАДИ НА ДИВО ЌЕ ЛЕТАШЕ ВО ВОЗДУХ СО ДИНАМИТ

Траги комични се тврдењата на газдата на Канал 5, Борис Стојменов, човекот кој ја направи срамната продажба на ОКТА, Стопанска Банка и редица други срамни приватизации… Љубчо во интервју за Васко Ефтов сведочеше колку милиони евра мито зел Стојменов кога беше министер за финансии…

Човекот чија телевизија беше дел од срамната режимска пропаганда, гасеа струја во телевизија за да му се додворат на Мијалков…

Тој човек нашол да покажува со прст кон други и да држи лекции за морал етика и поштеноќа.

Да беше Заев диктатор и мафијаш, Канал 5 ќе завршеше како А1 а неговиот објект кој го гради на местото на Беко ќе леташе во воздух со динамит како КОСМОС.

Но Заве не е диктатор. Не затвора телевизии, не крева објекти со динамит во знак на одмазда. Стојменов само требаше да почека за да добие дозвола за градба но тој мислеше дека никој ништо не ми може само затоа што е газда на телевизија. Мислеше дека за него законите не важат. Мислеше дека власта ќе се исплаши.

Но оваа власт не кокетира со големите медиски газди нити дели народни пари во милиони евра на телевизиите и тоа Стојменов не може да го свари никако и затоа сега му се одмаздува на Заев, глуми жртва. Бесрамник!

loading...

go88 ơ my go88 đổi tên miền go88 events

tải sunwin