НУКЛАРНА БОМБА НА МАКТЕЛ: ДАНЕЛА И ГРУЈО СЕ БЛИСКИ И НЕРАЗДЕЛНИ ОД ДЕТСТВО, ЖИВЕЕЛЕ СТАН ДО СТАН ВО ЗГРАДА ВО ЃОРЧЕ!
НУКЛАРНА БОМБА НА МАКТЕЛ: ДАНЕЛА И ГРУЈО СЕ БЛИСКИ И НЕРАЗДЕЛНИ ОД ДЕТСТВО, ЖИВЕЕЛЕ СТАН ДО СТАН ВО ЗГРАДА ВО ЃОРЧЕ!
(ВИДЕО) АЛБАНЕЦ ОД СКОПЈЕ: НИКОГАШ НЕМА ДА ГЛАСАМЕ ЗА ВМРО ДПМНЕ ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ, УШТЕ ГИ ПАМЕТИМЕ ЗЛОСТОРИТЕ ВРЗ НАС АЛБАНЦИТЕ
(ВИДЕО) АЛБАНЕЦ ОД СКОПЈЕ: НИКОГАШ НЕМА ДА ГЛАСАМЕ ЗА ВМРО ДПМНЕ ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ, УШТЕ ГИ ПАМЕТИМЕ ЗЛОСТОРИТЕ ВРЗ НАС АЛБАНЦИТЕ
ШИЛЕГОВ: Драги скопјанки и скопјани, иднината на Скопје е во вашите раце, бидете внимателни кому му ја доверувате иднината на нашиот сакан град
ШИЛЕГОВ: Драги скопјанки и скопјани, иднината на Скопје е во вашите раце, бидете внимателни кому му ја доверувате иднината на нашиот сакан град
(ВИДЕО) ДАНЕЛА ЖИВА ФАТЕНА КАКО ГИ ЛАЖЕ СКОПЈАНИ - А1он направи проверка на личната карта на име Даниела Арсовска во МВР на Бугарија: Валиден документ!
(ВИДЕО) ДАНЕЛА ЖИВА ФАТЕНА КАКО ГИ ЛАЖЕ СКОПЈАНИ - А1он направи проверка на личната карта на име Даниела Арсовска во МВР на Бугарија: Валиден документ!
ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: Ранувањето и смртта на Александар Серафимов за мене се еден од најтажните и најболни настани од воената 2001
ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: Ранувањето и смртта на Александар Серафимов за мене се еден од најтажните и најболни настани од воената 2001
ОБЕДИНУВАЊЕТО СЕ ОКРУПНУВА – БЕСА СО ПОДДРШКА ЗА ШИЛЕГОВ!
ОБЕДИНУВАЊЕТО СЕ ОКРУПНУВА – БЕСА СО ПОДДРШКА ЗА ШИЛЕГОВ!
ЧЛЕНОВИТЕ НА СДСМ ВО ШОК: НА ОВИЕ ИЗБОРИ БРАНКО И НЕГОВИТЕ БЛИСКИ АГИТИРААТ ДА СЕ ГЛАСА ПРОТИВ СДСМ?!?!
ЧЛЕНОВИТЕ НА СДСМ ВО ШОК: НА ОВИЕ ИЗБОРИ БРАНКО И НЕГОВИТЕ БЛИСКИ АГИТИРААТ ДА СЕ ГЛАСА ПРОТИВ СДСМ?!?!
НУКЛЕАРНА БОМБА ЈА ПОТРЕСЕ КАМПАЊАТА ЗА СКОПЈЕ - ОД СДСМ ЈА ОБЈАВИЈА БУГАРСКАТА ЛИЧНА КАРТА НА ДАНЕЛА Документот е издаден на име Даниела Арсовска
НУКЛЕАРНА БОМБА ЈА ПОТРЕСЕ КАМПАЊАТА ЗА СКОПЈЕ - ОД СДСМ ЈА ОБЈАВИЈА БУГАРСКАТА ЛИЧНА КАРТА НА ДАНЕЛА Документот е издаден на име Даниела Арсовска

НЕ ДАЈ БОЖЕ ДА И СТАВАТ ПИШТОЛ ВО УСТА И ДА ЈА ЛЕГНАТ НА ЗЕМЈА АЛФИ СУДИЈКАТА РИСТЕВСКА, ОТКАКО ЌЕ ЈА НАМЕСТАТ МОЌНИЦИ ВО ДБК И МВР СО АГЕНТ ПРОВОКАТОР, СИГУРНО ЌЕ МИСЛИ ПОИНАКУ ЗА ТОА ШТО Е ТОРТУРА!

Запрепастува немањето на основна човекова здрава свест при расудувањето на судијката Алекандра Ристевска при денешната пресуда за случајот Тортура.

Сите ги слушнавме снимките меѓу Мијалков и Латас на која Мијалков се фали како го наместил и потоа го малтретирал Љубета Бошковски во Воденица на што Латас се кикоти и вика дека требало дури и да го тепаат како магаре.

Алфи му ставиле пиштол во уста, го легнале на земја, потоа до тоалет, два пати го враќале да биде снимен од сите можни телевизии и ова за судијката не е тортура?!?!

Смешни се нејзините аргументи, вели зошто Бошковски не пријавил тортура кога дошле неговите адвокати во притвор?!?! Да пријави во време на режим кога се беше на Мијалков и судство и обвинителство и МВР и затвори, па душата ќе ти ја извади и тоа законски во затвор. Колку е оваа судијка без осет за времето кога се одвиваа овие настани, дури и ЕУ има официјално донесено заклучок дека земјава беше заробена држава!!!

Потоа таа вели, замислете, како може апсење кое траело една минута да предизвика такви трауми?!?! Па и тебе бе судијќе во една минута да ти стават репетиран пиштол во уста и да те легнат на земја и да ти кажат дека те чекаат 10 години затвор и да те снимаат сите камери, тоа нема ли да те уплаши бе судијќе, толку ли немаш осет човечки и разум човечки кога пресудуваш?!?!

Што е оваа сега порака кон идните моќници шефови на МВР, ДБК и слични дриги моќни институции?! Дека можат вака да се изживуваат врз политички противници и притоа да има снимки кои ги слушна цела нација и пак да не одговараат?! Тоа ли е пораката што нашиот судски систем ги праќа до разните башибузук багабонти во разни полициски специјални единици кои ќе злоупотребат службена положба и значка и пиштол и моќ за да се одмаздуваат на непријатели на шефот?!?!

Какви забегани судии, во кој свет живеат овие луѓе?! Каква дрскост и храброст треба да имаш пред очите на цела јавност да донесеш ваква пресуда, па ова не се судии, ова се тотални дилетанти!

loading...

Watch Goldwing Episode Full

Watch The Story of Mr. Sorry Episode Full

WCOStream: Bungou Stray Dogs 3rd Season (Dub) anime episode 12 online free at https://wcostream.cc wcostream amazing world of gumball

Website https://animefreak.ws: Watch Urusei Yatsura Movie 3: Remember My Love (Dub) animefreak Episode Full anime websites

Ultimate-guitar: https://www.ultimate-guitar.com/u/animefreakws

Ourstage: https://ourstage.com/kissanimemx