ЛОЗАРИ ИСТОК ДОБИЈА СВОЈА ЛИМЕНКА! НАШЕ МАКЕДОНСКО ПИВО ЗА 30 ГОДИНИ ПОСТОЕЊЕ НА КАВАДАРЕЧКИТЕ НАВИВАЧИ!
ЛОЗАРИ ИСТОК ДОБИЈА СВОЈА ЛИМЕНКА! НАШЕ МАКЕДОНСКО ПИВО ЗА 30 ГОДИНИ ПОСТОЕЊЕ НА КАВАДАРЕЧКИТЕ НАВИВАЧИ!
БРАВО - Само во текот на вчерашниот ден се аплицирани 12.606 вакцини од кои 10.135 прва доза а останатите ревакцина
БРАВО - Само во текот на вчерашниот ден се аплицирани 12.606 вакцини од кои 10.135 прва доза а останатите ревакцина
ОПШТИНА ЦЕНТАР ОБЈАВИ ЈАВЕН ПОВИК ЗА ДОДЕЛУВАЊЕ СУБВЕНЦИИ ЗА ПРОЕКТОТ ЦЕНТАР СЕ ГРИЖИ ЗА ВОЗРАСНИТЕ
ОПШТИНА ЦЕНТАР ОБЈАВИ ЈАВЕН ПОВИК ЗА ДОДЕЛУВАЊЕ СУБВЕНЦИИ ЗА ПРОЕКТОТ ЦЕНТАР СЕ ГРИЖИ ЗА ВОЗРАСНИТЕ
ОДЛИЧНИ ВЕСТИ - ГЕРМАНИЈА ЈА ОДОБРИ КОВИД ВАКЦИНАТА НА „АСТРАЗЕНЕКА“ ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ
ОДЛИЧНИ ВЕСТИ - ГЕРМАНИЈА ЈА ОДОБРИ КОВИД ВАКЦИНАТА НА „АСТРАЗЕНЕКА“ ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ
За отстранување на дивоградбите покрај Охридското Езеро, Владата обезбеди 97.000 евра
За отстранување на дивоградбите покрај Охридското Езеро, Владата обезбеди 97.000 евра
Премиерот Заев и министерката Шахпаска на средба со Сојузот на здруженија на пензионери: Пензионерите се важен сегмент во нашето општество, се грижиме за усогласување на пензиите и подобрување на социјалните услуги
Премиерот Заев и министерката Шахпаска на средба со Сојузот на здруженија на пензионери: Пензионерите се важен сегмент во нашето општество, се грижиме за усогласување на пензиите и подобрување на социјалните услуги
Николовски: Имавме 17.000 проекти – по конгресот ќе видиме колку градоначалниците реализирале и така ќе ги селектираме за уште еден мандат
Николовски: Имавме 17.000 проекти – по конгресот ќе видиме колку градоначалниците реализирале и така ќе ги селектираме за уште еден мандат
ПАЃА ЕДНО ОД ПОСЛЕДНИТЕ ВМРОВСКИ УПОРИШТА, ОСТАНА УШТЕ АГЕНЦИЈА ЗА МЕДИУМИ: Уставниот суд пред „големо проветрување“, заминуваат тројцата претседатели во последните осум години
ПАЃА ЕДНО ОД ПОСЛЕДНИТЕ ВМРОВСКИ УПОРИШТА, ОСТАНА УШТЕ АГЕНЦИЈА ЗА МЕДИУМИ: Уставниот суд пред „големо проветрување“, заминуваат тројцата претседатели во последните осум години

ДА ПОМОГНЕМЕ: ЗА ЛЕКУВАЊЕ НА МАЛИОТ МИХАИЛ СЕ ПОТРЕБНИ УШТЕ ОКОЛУ 2000 ЕВРА, ИМА ТЕШКИ ЕПИЛЕПТИЧНИ НАПАДИ

Друштво ве молам колку сте во можност да помогнеме на Михаил кој е син на моја сестра по мака и борба

Доброто е што од Фондот им кажале дека ќе покријат третман ако покаже испитувањето

Михаил е со Вест синдром и со страшни епилептични напади по десетици во тек на денот и ноќта

Ве МОЛАМ

БЛАГИЦА КОСТАДИНОВА

БРОЈ НА ТРАНСАКЦИСКА СМЕТКА Е 210-501747637409 НЛБ ТУТУНСКА БАНКА

Друштво парите уште не се собрани, а еве го 21 Јануари каде е

Ве молам кој колку сте во можност да помогнете

Фалат околу 2000 евра

Може да се донира на македонска сметка во денари и може да се донира и од странство на девизната сметка

Споделете да видат повеќе луѓе

Зоран Мијалков, твитер

loading...

WCOStream animes online: Fire Force Season 2 (https://wcostream.cc/m/Dx80) Episode 24

GoGoAnime sword art online gogoanime: That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) (https://gogoanime.be/m/aYXW) Episode 24