(ВИДЕО) МНОГУ СЕ ОМРСИЈА ОД ПРОПАГАНДАТА НА ГРУЕВИЗМОТ, ОД ПОЛИТИЧАРИ, ПРЕКУ ПЕАЧИ, НОВИНАРИ, СУДИИ, БИЗНИСМЕНИ, ЕКСПЕРТУТКИ
(ВИДЕО) МНОГУ СЕ ОМРСИЈА ОД ПРОПАГАНДАТА НА ГРУЕВИЗМОТ, ОД ПОЛИТИЧАРИ, ПРЕКУ ПЕАЧИ, НОВИНАРИ, СУДИИ, БИЗНИСМЕНИ, ЕКСПЕРТУТКИ
Градоначалникот на Подгорица гостин на Шилегов
Градоначалникот на Подгорица гостин на Шилегов
Светска банка: Заштитата од пожари во модуларната болница во Тетово е надлежност на директорот и персоналот
Светска банка: Заштитата од пожари во модуларната болница во Тетово е надлежност на директорот и персоналот
ФАКТ ПРЕД КОЈ АНТИ ВАКСЕРИТЕ МОЛЧАТ: ОД 700 000 ГРАЃАНИ КОИ ПРИМИЛЕ ДВЕ ВАКЦИНИ, НЕМА НИТУ ЕДЕН ПРИЈАВЕН СЛУЧАЈ НА КОМПЛИКАЦИИ
ФАКТ ПРЕД КОЈ АНТИ ВАКСЕРИТЕ МОЛЧАТ: ОД 700 000 ГРАЃАНИ КОИ ПРИМИЛЕ ДВЕ ВАКЦИНИ, НЕМА НИТУ ЕДЕН ПРИЈАВЕН СЛУЧАЈ НА КОМПЛИКАЦИИ
Пендаровски – Штајнмајер во Њујорк: Градењето пријателски релации со Германија е од исклучително значење за Република Северна Македонија
Пендаровски – Штајнмајер во Њујорк: Градењето пријателски релации со Германија е од исклучително значење за Република Северна Македонија
НОВА ВЕРЗИЈА НА ПРИКАЗНАТА ЗА ОВЧАРОТ, СЕЛАНИТЕ И ВОЛКОТ: Валканиот план на ВМРО ДПМНЕ како да ги изеде овците, да го намести волкот и да ги измами селаните!
НОВА ВЕРЗИЈА НА ПРИКАЗНАТА ЗА ОВЧАРОТ, СЕЛАНИТЕ И ВОЛКОТ: Валканиот план на ВМРО ДПМНЕ како да ги изеде овците, да го намести волкот и да ги измами селаните!
СТАНИЦИ ЗА ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД КРАДЕЛЕ ОД ДРЖАВАТА околу 3 милиони евра од уплатените такси завршиле на нивните сметки
СТАНИЦИ ЗА ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД КРАДЕЛЕ ОД ДРЖАВАТА околу 3 милиони евра од уплатените такси завршиле на нивните сметки
ФИЛИПЧЕ НА МЕЃУНАРОДЕН ЛЕКАРСКИ СИМПОЗИУМ: Здравствените работници со својата посветена и пожртвувана работа, докажаа дека здравствениот систем е столб на државата
ФИЛИПЧЕ НА МЕЃУНАРОДЕН ЛЕКАРСКИ СИМПОЗИУМ: Здравствените работници со својата посветена и пожртвувана работа, докажаа дека здравствениот систем е столб на државата

ДАЛИ АЛЧНОСТА МОЖЕ ДА НИ ГО ПРОМЕНИ ЖИВОТОТ???

Многу е важно во животот човек да се приспособи на различни ситуации. Добри или лоши ,какви и да се никогаш да не се изгубиме во светот на големината од која може да направиме последици кои не се поправаат.

Денес можеш да бидеш обичен граѓанин и со скромен буџет но утре … ако ти се отворат шанси за разни манипулирања, зделки или нечесни игри многу е важно дали ке подлегнеш на тоа лошо искушение.

За да се гради чесен и искрен пат тоа чини време,години, труд и пред се чист образ. Алчноста која многу личности ја покажаа на површина за жал тоа го направија на грб на мојата матична партија. Ако ние другари мои сме правеле така години и години наназад каде ке ни бил крајот. Но, за жал… излегуваат на површина таквите кои од вчера се дојдени во партијата и ја искористија за свои нечесни лични интереси.

Мојот и Ваш лидер на СДСМ секогаш ке биде горд и ке остане со крената глава бидејки не има многу околу него кои никогаш нема да го предадеме.
Да живее СДСМ и нашиот лидер Зоран Заев

loading...

AnimeHeaven: Gibiate anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro animeheaven dragon ball super

Animepahe Watch anime online, English anime online HD

Inferno Cop (Dub) (https://gogoanime.be/m/YnRv) Episode 2

Website https://animedao.nl: Watch Golden Time animedao Episode 24 animedao seven deadly sins

Mymediads: https://mymediads.com/profiles/63946

Piqs: https://piqs.de/user/gogoanimebe/