Ковачевски на средба со коалициските партнери за францускиот предлог
Ковачевски на средба со коалициските партнери за францускиот предлог
РОКАДА ВО БУГАРСКАТА ВЛАДА: НАМЕСТО ПЕТКОВ, АСЕН ВАСИЛЕВ ЌЕ БИДЕ НОВ ПРЕМИЕР, ПЕТКОВ ЌЕ БИДЕ МИНИСТЕР ЗА ФИНАНСИИ
РОКАДА ВО БУГАРСКАТА ВЛАДА: НАМЕСТО ПЕТКОВ, АСЕН ВАСИЛЕВ ЌЕ БИДЕ НОВ ПРЕМИЕР, ПЕТКОВ ЌЕ БИДЕ МИНИСТЕР ЗА ФИНАНСИИ
Борисов: Да го финализираме францускиот предлог за Северна Македонија
Борисов: Да го финализираме францускиот предлог за Северна Македонија
Францускиот предлог денеска ќе биде објавен на веб страницата на Владата
Францускиот предлог денеска ќе биде објавен на веб страницата на Владата
Највисокото раководство на СДСМ вечерва ќе го разгледува францускиот предлог, Богоев пред седницата на раководството на СДСМ: Сега е клучно ВМРО-ДПМНЕ да се вразуми и да се обединиме како држава
Највисокото раководство на СДСМ вечерва ќе го разгледува францускиот предлог, Богоев пред седницата на раководството на СДСМ: Сега е клучно ВМРО-ДПМНЕ да се вразуми и да се обединиме како држава
Ковачевски: Нашите забелешки дека историските прашања и протоколот не може да бидат дел од преговарачката рамка се содржани во новиот предлог
Ковачевски: Нашите забелешки дека историските прашања и протоколот не може да бидат дел од преговарачката рамка се содржани во новиот предлог
(ВИДЕО) ЕФТОВ: НЕ СМЕЕМЕ ДА ИЗБРЗАМЕ И ДА ГО ОДБИЕМЕ ФРАНЦУСКИОТ ПРЕДЛОГ, ТОА ЌЕ БИДЕ КАРДИНАЛНА ИСТОРИСКА ГРЕШКА
(ВИДЕО) ЕФТОВ: НЕ СМЕЕМЕ ДА ИЗБРЗАМЕ И ДА ГО ОДБИЕМЕ ФРАНЦУСКИОТ ПРЕДЛОГ, ТОА ЌЕ БИДЕ КАРДИНАЛНА ИСТОРИСКА ГРЕШКА
(ВИДЕО) Денеска општина Кавадарци им ги доделени решенијата на 16 невработени лица се ангажирани за извршување на општо корисна работа
(ВИДЕО) Денеска општина Кавадарци им ги доделени решенијата на 16 невработени лица се ангажирани за извршување на општо корисна работа

ДАНЕЛА АРСОВСКА ПРИЗНА ДЕКА Е РЕЖИМСКА ИЗМАМА: НИКОГАШ НЕ СУМ СЕ БАВЕЛА СО БИЗНИС, ИАКО ВОДЕВ 6 ГОДИНИ КОМОРА ЗА МАЛИ БИЗНИСИ?!?!

– Никогаш не сум се бавела со приватен бизнис, јас сум интелектуалец!

Данела Аарсовска на денешниот прес по потпишувањето на декларацијата за фер избори.

Замислете, никад не се бавела со бизнис а Груевци ја ставиле да води комора за мали и средни бизниси цели 6 години?!?! И оваа жена ќе не убедува дека не е човек на Груевски?!?! Таа стана лидер на Сојузот на Стопански Комори 2014-та, во кулминацијата на моќта на режимот на Груевски каде вратар на селски ќенеф во Долно Дупени не можеше да се стане без одобрение од кабинетот на Никола Груевски!!!

loading...

go88 hỗ trợ GO88 - Link tải GO88 Club APK/ IOS cho Android mã giao dịch go88

link sunwin sunwin enterprises SUNWIN cổng game Đánh bài Nổ hũ Siêu Đỉnh