ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат

ДАНЕЛА ЈА ИЗНЕНАДИ ЈАВНОСТА: НЕ СУМ СЕ ОТКАЖАЛА ОД БРТ МЕТРОТО, СЕ УШТЕ ПРЕГОВАРАМЕ СО ЕБРД ЗА ТОЈ ПРОЕКТ

– Не сум се откажала од БРТ, од каде ви таква идеја? Се уште преговарам со ЕБРД за тој проект…

Данела ја изненади јавноста а и новинарката Трајковска на Телма синоќа.

– Па нели ветивте дека ќе го стопирате проектот, скап бил, штетен бил? – праша Трајковска.

– Не сакам сега да откривам детали, се преговара за проектот со ЕБРД и ќе излезам со детали кога ќе има нешто конкретно во тие преговори. – одговори скопската градоначалничка.

loading...

anime website. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

The Rising of the Shield Hero (Dub)

dubbed anime ANIMEFLIX Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

ANIMEFLIX Attack on Titan Season 2 (Dub)

Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone