УШТЕ ЕДНА ЛАЖНА ВЕСТ ПУКНА КАКО МЕУР ОД САПУНИЦА - Не е разговарано за промена на знаме, грб или химна на државата, тврдат од Владата
УШТЕ ЕДНА ЛАЖНА ВЕСТ ПУКНА КАКО МЕУР ОД САПУНИЦА - Не е разговарано за промена на знаме, грб или химна на државата, тврдат од Владата
(ВИДЕО) ПЕШТАНЦИ БАРААТ ДА ИМ СЕ ВРАТАТ ПЛАЖИТЕ КОИ ДРЖАВАТА ИМ ГИ ЗЕЛА ВО КОМУНИЗМОТ
(ВИДЕО) ПЕШТАНЦИ БАРААТ ДА ИМ СЕ ВРАТАТ ПЛАЖИТЕ КОИ ДРЖАВАТА ИМ ГИ ЗЕЛА ВО КОМУНИЗМОТ
Царовска бара Обвинителството да ги истражи Кембриџ учебниците
Царовска бара Обвинителството да ги истражи Кембриџ учебниците
Од 81-та седница на Владата: Одобрен е превоз на патници со максимален капацитет на превозните средства; Предлогот за намалување на ДДВ за електрична енергија оди во Собранието; Јунските пензии ќе се исплаќаат од 29 јуни
Од 81-та седница на Владата: Одобрен е превоз на патници со максимален капацитет на превозните средства; Предлогот за намалување на ДДВ за електрична енергија оди во Собранието; Јунските пензии ќе се исплаќаат од 29 јуни
БУГАРСКИ ИНАТ БИЛ ПОЈАК ОД МАГАРЕШКИ ИНАТ - Нема датум за преговори за Македонија, Советот не успеа да ја убеди Бугарија
БУГАРСКИ ИНАТ БИЛ ПОЈАК ОД МАГАРЕШКИ ИНАТ - Нема датум за преговори за Македонија, Советот не успеа да ја убеди Бугарија
Добра вест: Просечната плата речиси 28.500 денари, за време на пандемијата се зголемила за 10 отсто
Добра вест: Просечната плата речиси 28.500 денари, за време на пандемијата се зголемила за 10 отсто
МАФИЈАТА ЌЕ СЕ СООЧИ СО ЗАКОНОТ: КАМЧЕВ И МИЈАЛКОВ СЕДНУВААТ НА ОБВИНИТЕЛНА КЛУПА ЗА ПЕРЕЊЕ НА ПАРИТЕ ШТО ГРУЕВСКИ ГИ УКРАЛ ОД ДОНАЦИИТЕ ЗА ВМРО-ДПМНЕ
МАФИЈАТА ЌЕ СЕ СООЧИ СО ЗАКОНОТ: КАМЧЕВ И МИЈАЛКОВ СЕДНУВААТ НА ОБВИНИТЕЛНА КЛУПА ЗА ПЕРЕЊЕ НА ПАРИТЕ ШТО ГРУЕВСКИ ГИ УКРАЛ ОД ДОНАЦИИТЕ ЗА ВМРО-ДПМНЕ
Пендаровски за „Анадолија“: Брисел и европските партнери одговорни за одложувањето на процесот на интеграција
Пендаровски за „Анадолија“: Брисел и европските партнери одговорни за одложувањето на процесот на интеграција

ДЕЧКО ВАКА ПРЕМИЕР НЕ СЕ СТАНУВА: ПРОФЕСОРОТ НА МАШИНСКИ ПОКАЖА НУЛА ПОЗНАВАЊА ОД ПРАВОТО, УШТЕ ЕДНАШ ВО ОДБРАНА НА КРИМИНАЛОТ

1. Тоа дека владата купила возила не значи дека Јанкуловска не е виновна, таа е виновна што наместила тендер за да се падне точно тоа возило што однапред му се допаднало на Груевски, а тоа на ТЕНДЕР не оди, тоа со свои пари може да си купува како што си сака, со државни пари има јавно тендерирање со понуди и се бира најповолна понуда.

2. Местењето тендер е криминал, без разлика колкава е сумата и дали тоа што се купило некој го користи или не го користи, ваква паушална анализа и релативизација за еден лидер на партија кој претендира да биде премиер е СРАМНА И ЗАСТРАШУВАЧКА, тој покажува дека ИСТОТО БИ ГО ПРАВЕЛ АКО ДОЈДЕ НА ВЛАСТ?!?!

3. ВМРО ДПМНЕ уште еднаш застанува во одбрана на КРИМИНАЛОТ иако секој ден устата им е полна со ПРАВО И ПРАВДИНА?!?!

loading...

WCOStream wcostream amazing world of gumball: Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 14

AnimeHeaven dubbed anime: Re:ZERO -Starting Life in Another World- (https://animeheaven.pro/m/Ael) Episode 25