(ВИДЕО) БРАВО - Шестиот пакет мерки вреден 17,8 милиони евра е силна поддршка за туристичко-угостителскиот сектор
(ВИДЕО) БРАВО - Шестиот пакет мерки вреден 17,8 милиони евра е силна поддршка за туристичко-угостителскиот сектор
(ВИДЕО) СЕ ПОЧНА КОГА ИЗРАЕЛ ПОЧНА ДА ГИ ТЕПА МУСЛИМАНИТЕ КОИ СЕ МОЛЕА ВО ЏАМИЈАТА АЛ АКСА - Хаос во Израел : Горат синагоги, Нетанјаху прогласи вонредна состојба
(ВИДЕО) СЕ ПОЧНА КОГА ИЗРАЕЛ ПОЧНА ДА ГИ ТЕПА МУСЛИМАНИТЕ КОИ СЕ МОЛЕА ВО ЏАМИЈАТА АЛ АКСА - Хаос во Израел : Горат синагоги, Нетанјаху прогласи вонредна состојба
(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНО, НА ПОНИКВА ВО КОЧАНИ ИМА АВИОНСКА ПИСТА?!?!
(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНО, НА ПОНИКВА ВО КОЧАНИ ИМА АВИОНСКА ПИСТА?!?!
Средба Николовски - Сугарески: Преку дигитализација и елиминирање на човечкиот фактор до помала корупција на граничните премини
Средба Николовски - Сугарески: Преку дигитализација и елиминирање на човечкиот фактор до помала корупција на граничните премини
(ВИДЕО) Средба Заев - Блер на самитот во Атина: Потенцијали за соработки со глобалната ИТ компанија „Оракл“ за враќање на мобилноста на граѓаните
(ВИДЕО) Средба Заев - Блер на самитот во Атина: Потенцијали за соработки со глобалната ИТ компанија „Оракл“ за враќање на мобилноста на граѓаните
Претседателот Стево Пендаровски, по повод големиот муслимански празник Рамазан бајрам, упати честитка до граѓаните од исламска вероисповед во Република Северна Македонија и до поглаварот на Исламската верска заедница Реис-ул-улема хаџи хфз. Шаќир ефенди Фетаху
Претседателот Стево Пендаровски, по повод големиот муслимански празник Рамазан бајрам, упати честитка до граѓаните од исламска вероисповед во Република Северна Македонија и до поглаварот на Исламската верска заедница Реис-ул-улема хаџи хфз. Шаќир ефенди Фетаху
Премиерот Заев по повод Рамазан Бајрам: Во овие тешки мигови заради пандемијата со КОВИД-19, светиот празник Рамазан Бајрам носи надеж за нов почеток и ја поттикнува вербата на луѓето во доброто, вистината и правдата
Премиерот Заев по повод Рамазан Бајрам: Во овие тешки мигови заради пандемијата со КОВИД-19, светиот празник Рамазан Бајрам носи надеж за нов почеток и ја поттикнува вербата на луѓето во доброто, вистината и правдата
Сијарто со порака од Будимпешта: Вашето место е во ЕУ, Унгарија ќе стори се, тоа побрзо да се случи
Сијарто со порака од Будимпешта: Вашето место е во ЕУ, Унгарија ќе стори се, тоа побрзо да се случи

ДЕЦАТА НА ЗАЕВИ СЕ МИРНИ И ВОСПИТАНИ ДЕЦА, НЕ СЕ ТОА БАГАБОНТИ И УЛИЧАРИ КАКО ШТО ВМРО ДПМНЕ ПОСАКУВА: Панче Заев негира негова вмешаност за наводен инцидент во скопски локал

Синот на Вице Заев, Панче Заев, ги отфрли како неточни, информациите објавени на порталот Инфомакс за негова наводна вмешаност во некој инцидент, изминатиот викенд.

Ова е неговиот демант, во целост:

Изненаден сум и разочаран како млад човек кога ги читам тенденциозните наслови во порталот Инфомакс.

Сепак како семејство секогаш сме биле, сме и ке бидеме на страна на вистината и за истата ке се бориме и ке даваме несебична жртва.

За таа цел повикувам надлежните институции да постапат веднаш и да се уверат дека таков инцидент не постои. Затоа барам да се расчисти оваа магла и да се спречи оваа хајка и ширење на лажни вести поврзани со мене и моето семејство, а за наводен инцидент во скопски локал. Барам снимките од наводниот инцидент доколку ги има и јавно да се објават.

Ги повикувам порталите кои ја објавија оваа лажна вест, по завршување на истрагата веднаш да се извинат јавно и истите објави да ги тргнат од медискиот простор.

Како млад човек застанувам силно зад слободата на говор и правото на слободен збор, но во исто време и жестоко би се спротивставил на секоја лажна вест која има за цел да наштети мене или на било кого.

Со почит,

Панче Заев

loading...

AniWatch anime sites: Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub) Episode 26

GoGoAnime gogoanime reddit: The Daily Life of the Immortal King (https://gogoanime.be/m/RzGr) Episode 15