СДСМ: Фотографиите на Филипче и Вице Заев се од пред две години, ВМРО-ДПМНЕ манипулира
СДСМ: Фотографиите на Филипче и Вице Заев се од пред две години, ВМРО-ДПМНЕ манипулира
НЕМОЈ НЕ НЕ РАДУЈ - МАКЕДОНЦИТЕ БЕЗ ВИЗИ ВО САД?: Министерот Османи соопшти детали
НЕМОЈ НЕ НЕ РАДУЈ - МАКЕДОНЦИТЕ БЕЗ ВИЗИ ВО САД?: Министерот Османи соопшти детали
БОЈКО СЕ ВРАЌА ЗА ПРЕМИЕР - Бугарија: ГЕРБ сe врaти на првото место во довербата кај граѓаните, а партијата на двајцата поранешни технички министри има рејтинг од девет отсто пред новите парламентарни избори
БОЈКО СЕ ВРАЌА ЗА ПРЕМИЕР - Бугарија: ГЕРБ сe врaти на првото место во довербата кај граѓаните, а партијата на двајцата поранешни технички министри има рејтинг од девет отсто пред новите парламентарни избори
СИМОВСКИ: СИСТЕМОТ ЗА ПОПИС Е ТАКА НАПРАВЕН ДА КОГА ЕДНАШ ЌЕ СЕ ВНЕСЕ ПОДАТОК ВО БАЗАТА ПОТОА НИКОЈ НЕ МОЖЕ ДА ГО ИЗБРИШЕ ИЛИ ИЗМЕНИ, ТОА Е НЕВОЗМОЖНО
СИМОВСКИ: СИСТЕМОТ ЗА ПОПИС Е ТАКА НАПРАВЕН ДА КОГА ЕДНАШ ЌЕ СЕ ВНЕСЕ ПОДАТОК ВО БАЗАТА ПОТОА НИКОЈ НЕ МОЖЕ ДА ГО ИЗБРИШЕ ИЛИ ИЗМЕНИ, ТОА Е НЕВОЗМОЖНО
(ВИДЕО) БРАВО СДСМ: Исплатени 230 милиони денари субвенции за 4.846 земјоделски субјекти, вистински се грижиме за секој земјоделец
(ВИДЕО) БРАВО СДСМ: Исплатени 230 милиони денари субвенции за 4.846 земјоделски субјекти, вистински се грижиме за секој земјоделец
СИМОВСКИ: ХАКЕРСКИТЕ НАПАДИ ПРОТИВ ПОПИСОТ СЕ СЕКОЈДНЕВНИ И НИ ПРЕДИЗВИКУВААТ ПОТЕШКОТИИ, НАПАДИТЕ СЕ ИЗВЕДУВААТ ОД ЦЕНТРИ СО МНОГУ ПАРИ И ГОЛЕМИ ИТ РЕСУРСИ
СИМОВСКИ: ХАКЕРСКИТЕ НАПАДИ ПРОТИВ ПОПИСОТ СЕ СЕКОЈДНЕВНИ И НИ ПРЕДИЗВИКУВААТ ПОТЕШКОТИИ, НАПАДИТЕ СЕ ИЗВЕДУВААТ ОД ЦЕНТРИ СО МНОГУ ПАРИ И ГОЛЕМИ ИТ РЕСУРСИ
(ВИДЕО) Симовски: Тие што не сакаат попис не сакаат да имаме држава
(ВИДЕО) Симовски: Тие што не сакаат попис не сакаат да имаме држава
ШОКАНТНО - НОЌЕСКА НЕКОЈ СЕ ОБИДЕЛ ДА ЈА ЗАПАЛИ МОДУЛАРНАТА БОЛНИЦА ВО ПРИЛЕП: Со хебла ја оштетиле електричната табла и направиле спој!
ШОКАНТНО - НОЌЕСКА НЕКОЈ СЕ ОБИДЕЛ ДА ЈА ЗАПАЛИ МОДУЛАРНАТА БОЛНИЦА ВО ПРИЛЕП: Со хебла ја оштетиле електричната табла и направиле спој!

ДЕМАНТ ОД БРАНКО ГЕРОСКИ И ИЗВИНУВАЊЕ ОД МАКТЕЛ.МК

Бранко Героски напиша:

“Лажговци
Лажговците Рубин (портал Народен глас) и Саше (Мактел) шират лаги дека во интервју за Канал 5 сум рекол дека “имам редовна комуникација” со Сашо Мијалков, дека сум рекол дека од него сум добил порака кога бил во бегство, дека сум рекол дека мислам дека Мијалков е невин и слично.
За жал, со коментар “леле Геро”, лагите на Рубин на својот ѕид ги шири и Bobi Ilievski.
Можеби и други ги шират…
Се разбира, ништо од тоа не е вистина. Еве линк до интервјуто на Канал 5. Спорниот дел е меѓу 30. и 35. минута. Секој може да се увери што е кажано и како лажат лажговците. Имаат и добар учител…”

Мактел коментар – Вистината е следна, по повторно гледање на емисијата:

Геро имал обид за комуникација кога Мијалков бил во бегство, му пишал СМС порака на Мијалков но овој не му вратил.

Инаку тој самиот вели дека двајцата редовно комуницираат додека траел судскиот процес за Геро да ја види и другата страна во процесот.

Самиот Геро изрази сомневање околу наративот и комплетната вина на осудените и почека да видиме што ќе одлучи Апелација за да донел финален заклучок.

Тоа е вистината, се извинуваме од Мактел што лошо слушнавме дека добил повратен СМС од Мијалков, на брзање го гледавме интервуто со скокање и направивме мал пропуст, се извинуваме и на читателите и на Бранко Героски.

loading...

Website https://animebee.to: Watch Battle Spirits: Saga Brave animebee Episode 3 watch animes

Website https://kissanime.mx: Watch Den-noh Coil kissanime Episode 26 kissanime bleach

4Anime Watch anime online, English anime online HD

Urusei Yatsura Movie 6: Always My Darling (https://animetv.cc/m/zeWn) Episode Full

Justpaste: https://justpaste.it/88b8y

Tawk: https://tawk.to/animeflixnl